«Бізон-Тех 2006» - компанія з 10 річним досвідом роботи, яка стала одним з найбільших підприємств, що займаються дистрибуцією насіння, добрив і засобів захисту рослин. Звичайно ж, досягти такого комерційного успіху, завоювати довіру споживачів і заслужити репутацію надійного ділового партнера неможливо, зосередивши свої зусилля лише на продажу товару. Добре усвідомлюючи цей факт і зосередивши свої зусилля не на отриманні миттєвого доходу, а на побудові довгострокових відносин з клієнтами, наша компанія пішла набагато далі звичайного продажу продукції.

Працювати з компанією "Бізон-Тех" вигідно, тому що ми:

- Володіємо багатим досвідом;

- Гарантуємо відмінну якість посівного матеріалу;

- Дотримуємося оптимальної цінової політики;

- Надаємо інформаційно-консультаційні послуги;

- Пропонуємо вигідні умови співпраці;

- Використовуємо індивідуальний підхід до кожного покупця і надаємо гнучку систему знижок для постійних клієнтів зі зручною системою розрахунків;

- Надаємо можливість скористатися вексельним фінансуванням та кредитуванням;

- Здійснюємо закупівлю та трейдінг сільськогосподарської продукції.

Основні сфери діяльності підприємства:

- Продаж насіння гібридів соняшнику, кукурудзи, пшениці, ячменю, ріпаку, цукрових буряків та інших культур;

- Продаж макро-  та мікродобрив;

- Продаж засобів захисту рослин (гербіцидів, інсектицидів, фунгіцидів, десикантів та протруйників).

Наші пропозиції

На сьогодні «Бізон-Тех 2006» пропонує своїм клієнтам не тільки високоякісну продукцію. Наші фахівці із задоволенням допоможуть Вам підібрати насіння, що відповідають ґрунтовим і кліматичними особливостями конкретного регіону, а також  нададуть допомогу в доведенні насіння до посівних кондицій. Ми безпосередньо зацікавлені в тому, щоб наші клієнти отримували вищу врожайність і гарантований додатковий прибуток з кожного гектара посівів. Досягнення високої врожайності, в першу чергу, відбувається за рахунок використання насіння провідних світових виробників, що володіють високою генетичною чистотою і відмінними посівними якостями.

Співробітники компанії - висококваліфіковані фахівці, що володіють багаторічним досвідом

роботи з насінням високорепродуктивних культур, постійно поповнюють свої знання, вдосконалюють вміння і навички на наукових конференціях і семінарах. Вони надають всебічну інформаційно-консультативну підтримку господарствам, з якими співпрацює компанія «Бізон-Тех 2006». Цінність цих консультацій усвідомлюють і наші постійні клієнти.

Принципи роботи

На теперішній час ми пишаємося тим високим рівнем довіри, яку вдалося завоювати нашому

підприємству на полях України. Ми добре знайомі з проблемами наших клієнтів і готові надати їм всебічну підтримку, поділитися досвідом і розповісти про особливості нашого посівного матеріалу в різних кліматичних зонах.

Клієнти компанії «Бізон-Тех 2006» ретельно вибирають посівні культури, удобрюють землю, захищають свій урожай і ми з такою ж ретельністю прагнемо побудувати міцні і довготривалі стосунки з людьми, які придбають у нас продукцію і звертаються до нас за консультаціями. І керівництво, і прості співробітники нашого підприємства, так само як і Ви, прагнуть ретельно відбирати партнерів, з якими співпрацює і налагоджує ділові відносини наша компанія.

Тож, давайте удобрювати наші взаємини наявністю продуманих кредитних програм, пільг і знижок та захищати нашу з Вами взаємодію шляхом укладення надійних взаємовигідних домовленостей. Сподіваємося, Ви оціните ті можливості, які Бізон-Тех може надати своїм новим і постійним клієнтам!