Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!

У 2018 році німецький BASF приніс економіці України 2 мільярди

Департамент Agricultural Solutions BASF Україна збільшує ВВП держави та інтенсивно впроваджує інноваційні бізнес-рішення.
Німецький BASF приніс економіці України 2 млрд грн

Про це стало відомо 31 липня 2019 року під час прес-конференції департаменту Agricultural Solutions BASF Україна.

Згідно зі звітом про економічну діяльність за 2018 рік, прямий внесок департаменту Agricultural Solutions BASF в економіку України склав 915 млн грн (близько 0,03% ВВП країни). Якщо говорити про загальний економічний ефект, то це понад 2 млрд грн і еквівалентно приблизно 0,06% ВВП України.

Щорічно компанія інвестує близько 180 млн грн в проведення практичних випробувань, залучає до співпраці наукові установи і провідні аграрні господарства України, проводить дослідження локальної дії препаратів в різних погодно-кліматичних умовах нашої країни. Крім регулярних інвестицій в дослідження технологій перед їх запуском на ринок, компанія BASF щорічно вкладає близько 3 млн грн в утилізацію тари.

Ми вперше проаналізували внесок компанії не тільки в сільське господарство, а й в економіку України. Наші інноваційні рішення не тільки спрощують аграрний бізнес, а й знижують пестицидне навантаження без шкоди для врожаю.
Андрій Касьян
Керівник департаменту Agricultural Solutions BASF в Україні, Молдові та країнах

Вже наступного року компанія представить ринку 2 нових рішення: інноваційний фунгіцид Пріаксор і вдосконалений гербіцид Стеллар Плюс, який стане покращеною версією знайомого всім українським аграріям Стеллар.

Пріаксор стане надефективним рішенням проти грибкових хвороб ячменю і пшениці. Запускаючи продукт в Україні, BASF робить інновації компанії ще більш доступними для українських аграріїв.

Стеллар Плюс - це нове слово в контролі бур'янів у посівах кукурудзи. Маючи в складі допоміжний прилипач Метолат, він стане надефективним самостійним рішенням для захисту посівів.

За результатами другого кварталу 2019 року департамент Agricultural Solutions BASF показав зростання прибутку по всьому світу, в тому числі в Східній Європі. У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, продажі департаменту Agricultural Solutions BASF в світі виросли на 38%.

Перш за все, на зростання продажів підрозділу вплинула покупка активів і частини бізнесу Bayer в серпні 2018 року. І ми продовжуємо опанувати нові сегменти аграрного ринку. Для України стане важливим наше партнерство з французькою насіннєвою компанією Euralis Semences. Підписаний в червні цього року дистриб'юторський договір, дозволить BASF вийти на ринок насіння соняшнику, а ця культура - одна з ключових для України.
Лівіо Тедескі
Перший віце-президент департаменту Agricultural Solutions BASF в країнах Європи,
Як міжнародний хімічний концерн, компанія BASF бачить в Україні не тільки аграрний потенціал. Ми бачимо його також в харчовій і хімічній промисловості, у видобутку корисних копалин, нафти і газу. Працюючи в цих галузях ми не тільки збільшимо прибуток компанії, але і створимо більше можливостей для українців і додаткову цінність для української економіки.
Тіберіу Діма
Генеральний директор BASF України та Керівник групи країн Східної Європи
Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)