Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!
18 січня, 2019

BASF презентував нові препарати для сої та зернових

Матеріал підготовлено та надано нашим партнером.
BASF
BASF презентував нові препарати для сої та зернових
16 січня підрозділ Agriculture Solutions компанії BASF провів щорічну конференцію «Переваги без обмежень!». На зустрічі експерти вперше презентували одразу дві новинки.

Селективний страховий гербіцид для сої Корум® , завдяки подвійній силі якого поле залишатиметься чистим навіть після однієї обробки препаратом. Він ефективний проти дводольних та перерослих бур’янів, контролює бур’яни у складних погодних умовах, не дає фітотоксичності. Завдяки подовженій ґрунтовій дії препарат здатен стримувати ріст бур'янів навіть у наступні сезони вирощування.

Інноваційний фунгіцидний протруйник Кінто® Плюс, який контролює основні хвороби зернових культур, такі як септоріоз, снігова пліснява та коренева гниль. Наявність діючої речовини Ксеміум® стимулює фізіологічні процеси у рослині й забезпечує AgCelence®-ефект. А досконала формуляція надійно утримує протруйник на насінині й допомагає уникнути його осипання в процесі транспортування та сівби.

Спеціально для українського ринку компанія BASF випустила оновлену версію цифрового рішення для сільського господарства xarvio™ FIELD MANAGER. Завдяки такому функціоналу цієї платформи, як моніторинг стану поля, календар та зональні карти обробок, у агровиробників відтепер буде можливість приймати більш обґрунтовані управлінські рішення щодо обробітку полів – від посівів і до жнив.

xarvio™ FIELD MANAGER – це комерційний цифровий продукт, який здатний прорахувати ризик розвитку хвороб на кожному полі, надавати індивідуальні карти обробок з оптимальним розрахунком часу внесення засобів захисту рослин. Вже 2018 року понад 100 українських аграріїв спробували це рішення. Щоб отримувати переваги від нового цифрового підходу до вирощування культур та раннього виявлення проблем, достатньо зареєструватися на сайті www.xarvio.com.

За допомогою ще одного цифрового продукту хarvio™ SCOUTING, BASF надає українським аграріям можливість більш ретельно контролювати стан культури прямо в полі. Використовуючи миттєве розпізнавання за фотографіями, штучний інтелект і технологію обміну даними, xarvio™ SCOUTING дозволяє агровиробникам миттєво і точно визначати типи бур'янів і хвороб на своїх полях. Програма працює на розширених алгоритмах штучного інтелекту, які постійно підвищують точність і функціональність за допомогою машинного навчання й обміну даними. Програма xarvio™ SCOUTING доступна безкоштовно в App Store та Google Play. Для отримання додаткової інформації про цифрові сільськогосподарські рішення xarvio™ відвідайте www.xarvio.com.

Крім того, компанія представила ринку онлайн-рішення «Дій вчасно» для застосування продукту Акріс® . Це рішення дозволяє аграрію обрати найкращий період для внесення гербіциду на конкретному полі. Графік показує кількість накопичуваних опадів (дощу) за останні 4 дні та прогноз вірогідності необхідної кількості опадів (дощу) для найкращої активації продукту у порівнянні з основним конкурентом. За рахунок кращих фізичних властивостей диметенаміду–П, такий продукт буде більш гнучким для застосування та допоможе вибрати найоптимальнішу дату для внесення фермерами. Нагадаємо, що ґрунтовий гербіцид для соняшнику та кукурудзи Акріс® вийшов на ринок минулого року та вже чудово себе зарекомендував. Він надійно контролює широкий спектр однорічних бур’янів та ефективно діє за умов недостатнього зволоження за рахунок вмісту диметенаміду–П.

Конференція BASF «Переваги без обмежень» дозволяє щороку аграріям з усієї України дізнатися про провідні інновації для обробки полів. Також учасники події обговорили результати, досягнуті завдяки вже успішно зарекомендованим препаратам – таких як фунгіцид Адексар® СЕ Плюс та регулятор росту Медакс® Топ . Обидва препарати на зернові культури аграрії активно застосовували у минулому сезоні.

У обговоренні не оминули увагою й результати дії на соняшник виробничої системи Clearfield® Plus та морфорегулятора-фунгіцида Архітект™ . Останній 2018 року аграрії вперше використовували на полях і він дозволив підвищувати врожай соняшника до 20%. Саме таким результатом поділилося агропідприємство «Лугове» Львівської області. Завдяки Архітект™ їм вдалося отримати на 11 ц/га соняшника більше, ніж без застосування препарату.

Цього року у нашої компанії виходять одразу два препарати, цінні для українських господарств. Ми розуміємо, що наші клієнти дотримуються високих стандартів вирощування культур та обробки полів, тому постійно шукаємо нові вирішення їхніх проблем. Випускаючи нові препарати, ми не забуваємо наголошувати на дієвості попередніх новинок. Щороку ми аналізуємо, які результати вони приносять на практиці й радо ділимося цією інформацією з аграріями. Тільки постійно обмінюючись досвідом ми зможемо разом стимулювати розвиток українського агросектору.
Тіберіу Діма
Керівник департаменту BASF Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах
Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)