Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!
9 липня, 2019

Corteva Agriscience стає головним спонсором Farming Simulator League

Матеріал підготовлено та надано нашим партнером.
Corteva
Corteva Agriscience стає головним спонсором Farming Simulator League
Головний спонсор відеогри FSL сезону 2019/2020 Corteva Agriscience входить у eSports на повну потужність. Відтепер гравці можуть купити продукцію компанії для віртуальних ферм.

Цюріх, Швейцарія, 09 липня 2019 року - GIANTS Software вітає Corteva Agriscience (NYSE: CTVA) в статусі головного спонсору відеоігри Farming Simulator League (FSL) сезону 2019/2020.

Будучи головним спонсором Farming Simulator League та підтримуючи всі 14 турнірних заходів, Corteva Agriscience входить у eSports простір на повну потужність. Продукти Corteva Agriscience також представлені в останній версії гри Farming Simulator 19. Відтепер гравці мають можливість придбати насіння торгової марки Pioneer®, а також засоби захисту рослин компанії Corteva™ для своїх віртуальних ферм.

Corteva Agriscience стала першою компанією, чиє насіння та гербіциди були впроваджені в ігрове середовище. Ми завжди намагаємося зробити ігровий досвід Farming Simulator більш реалістичним, тож включення гербіцидів Corteva і відомого насіння Pioneer підкреслять натуральність гри.
Крістіан Амманн
Головний виконавчий директор GIANTS Software
На полі та в грі ми прагнемо викликати ентузіазм у наступного покоління до сільського господарства. Ми раді приєднатися до яскравого співтовариства Farming Simulator – до геймерів, які люблять сільське господарство, та до майбутніх фермерів, які люблять ігри – і запропонувати їм можливість випробувати наші продукти у віртуальному світі.
Стів Бетц
Глобальний бренд-менеджер Corteva Agriscience

Починаючи з липня 2019 року та до літа 2020 року, європейські команди Farming Simulator League змагатимуться за титул чемпіона Farming Simulator Champion. Учасники турнирів зустрінуться в режимі 3х3 і будуть змагатися за 250 000 євро готівкою та інші призи.

Докладніше про FSL на сайті https://fsl.giants-software.com/.

Про GIANTS Software

GIANTS Software GmbH є розробником і видавцем відеоігор зі Швейцарії, що був заснований у 2004 році та став відомим у всьому світі після створення популярної серії Farming Simulator, яка з 2008 року вийшла на всіх популярних платформах, включаючи консолі, мобільні телефони, планшети та ПК. Команда з офісами у Цюріху (Швейцарія), Ерлангені (Німеччина) та Брно (Чеська Республіка) прагне дозволити користувачам створювати модифікації з власним базовим програмним забезпеченням GIANTS. Протягом першого року після випуску Farming Simulator 19 було завантажено понад 100 мільйонів модифікацій для ПК і консолей.

Про Corteva Agriscience™

Corteva Agriscience™ надає сільгоспвиробникам по всьому світу найповніший портфель в галузі, що дозволяє їм максимізувати врожай і прибутковість - включаючи деякі з найбільш визнаних брендів у сільському господарстві: Pioneer®, Granular®, Brevant™ seeds, а також відзначені нагородами засоби захисту рослин; водночас, компанія виводить на ринок нові продукти потужного портфоліо діючих речовин та технологій. Компанія прагне працювати з зацікавленими сторонами всієї продовольчої системи, оскільки виконує своє зобов’язання збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Corteva Agriscience стала незалежною публічною компанією 1 червня 2019 р. Раніше компанія була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont.

Джерело: Corteva Agriscience

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)