Бізон-Тех разом з ОТП Лізинг підготували суперпропозицію для сільгоспвиробників на базі кредитної лінії EU4Business-EBRD з грантом від Європейського Союзу: -10% на придбання сільськогосподарської техніки та обладнання.

Успішне ведення бізнесу вимагає регулярного фінансування та витрат на його оновлення. Велику кількість коштів власники бізнесу витрачають на купівлю та утримання засобів виробництва, щоб забезпечити його безперебійність та прибутковість.

З метою сприяти оновленню засобів виробництва, в рамках програми фінансування ЄБРР, власники агробізнесу мають можливість отримати 10%  повернення коштів від суми фінансування на свій рахунок за кошти Ініціативи ЄС «EU4Business». Пропозиція поширюється на обладнання з каталогу технологій ППТ.

Заявку на отримання позик та грантів можуть подати індивідуальні підприємці, підприємства малого та середнього бізнесу:

  • з кількістю працівників менше ніж 250 осіб та з річним обігом менше ніж 50 мільйонів євро;
  • місцем реєстрації та основним місцем проведення господарської діяльності яких є Україна;
  • не менш як 51% статутного капіталу яких є приватною власністю;
  • які не включені ЄБРР до списку фізичних та юридичних осіб, котрі не мають права бути стороною контракту, що фінансується ЄБРР.

Кредитна лінія EU4Business-EBRD – частина ініціативи ЄС. Грантова допомога складає 10% від суми фінансування та фіксується в євро за курсом Національного Банку України на дату підписання договору фінансового лізингу (при цьому сума гранту не може перевищувати 10% вартості обладнання без урахування ПДВ). Після успішного проходження перевірки проекту протягом трьох місяців компанія отримує грант (фіксована сума гранту в євро перераховується в гривню за поточним комерційним курсом та сплачується на рахунок компанії в гривні).