Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!

Перша аграрна розписка в Дніпрі

Бізон-Тех оформив першу фінансову аграрну розписку господарстві з Дніпропетровщини.
Бізон-Тех оформив першу аграрну розписку в Дніпропетровську

У фермерському господарстві  «Скорук М. А.» оформили фінансову аграрну розписку від Бізон-Тех на суму 13,8 млн грн. Ця розписка стала першою для Дніпропетровщини і водночас для компанії Бізон-Тех.

Фермерка Тамара Скорук розповідає, що гроші компанія використає на закупівлю ЗЗР та насіння для майбутнього урожаю.

Ми вперше користуємося аграрними розписками. Зважилися спробувати цей інструмент виключно через те, що давно співпрацюємо із компанією Бізон-Тех і довіряємо їм.
Тамара Скорук
Власниця СФГ «Скорук М. А.»

Власниця господарства стверджує, що ризику в заставі урожаю немає, бо заставою є зерно лише на ту суму, на яку вже придбано товар.

У Бізон-Тех розповідають, що сума розписки визначається індивідуально і вже є напрацювання щодо підписання у 2018 році ще кількох аграрних розписок.

Зацікавленість фермерів у цьому фінансовому інструменті є, але є питання щодо специфіки оформлення, адже потрібно пройти досить складний шлях. Але тим, хто його пройде, стає набагато легше. Принаймні, так відгукуються ті, хто вже спробував.
Олексій Бердников
Комерційний директор Бізон-Тех

Наразі до господарств, які хочуть скористатися аграрними розписками, Бізон-Тех не висуває складних критеріїв — готові працювати з усіма бажаючими.

Ми готові працювати з будь-яким клієнтом. Можливо, у майбутньому, коли цей рух набере обертів, ми будемо фільтрувати господарства, але поки що ні. Нам би хотілося застосувати ці розписки ще й у роботі з нашими постачальниками насіння, ЗЗР тощо. Але поки що не всі компанії готові працювати з цим інструментом.
Олексій Бердников
Комерційний директор Бізон-Тех

Регіональний координатор Проекту IFC «Аграрні розписки в Україні» у Дніпропетровській області Олександр Ващук розповідає, що ця угода має важливе значення для області.

Є два основні моменти: це перша аграрна розписка на Дніпропетровщині й перша розписка від Бізон-Тех. Також особливим є те, що розмір господарства, і залучена сума доволі значні.
Олександр Ващук
Регіональний координатор Проекту IFC «Аграрні розписки в Україні» у Дніпропетров

Нагадаємо, аграрна розписка — це фінансовий інструмент, що дає можливість аграріям отримати кошти або необхідні матеріально-технічні ресурси в оборотний капітал.

Джерело: Kurkul.com

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)