Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!
10 липня, 2018

MAISADOUR стає MAS Seeds

Матеріал підготовлено та надано нашим партнером.
MAS Seeds
MAÏSADOUR стає MAS Seeds
10 квітня 2018 року MAÏSADOUR Semences стає MAS Seeds для того, щоб краще відобразити своє інноваційне спрямування та реалізувати амбіції компанії на міжнародному рівні.

Відмовившись від слова «maïs» (кукурудза), бренд обрав нову назву, що передає розмаїття  сільськогосподарських культур, з якими працює компанія (кукурудза, соняшник, озимий олійний ріпак, сорго, люцерна, та інші). Кольори нового бренду підкреслюють зв’язок з Кооперативною групою MAÏSADOUR, основним сільськогосподарським кооперативом в Південному регіоні Франції з торговельним оборотом 1,4 мільярди євро.

MAS Seeds генерує 85% свого торгівельного обороту за межами Франції. Щороку, 15% від суми загального торговельного обороту компанія інвестує у власний відділ досліджень та розвитку. Новий бренд підтримуватиме великі амбіції компанії MAS Seeds - потроїти торговельний оборот до 2026 року і стати значним гравцем у міжнародному насіннєвому бізнесі.

ВИЗНАНИЙ ВИРОБНИК НАСІННЯ ПРЕМІУМ КЛАСУ.

MAS Seeds - це міжнародна насіннєва компанія з торговельний оборотом 140 мільйонів євро в рік, що спеціалізується на селекції гібридів ключових польових культур, виробництві та постачанні сільгоспвиробникам насіння преміум-класу. MAS Seeds є одним з лідерів з виробництва насіння кукурудзи і соняшнику преміум-класу у Європі. Виробничі потужності насіннєвих заводів компанії складають близько 2,5 мільйони посівних одиниць насіння, вирощування гібридного та сортового насіння відбувається на площі 25 000 га. Дві третини продукції компанії виробляються у Південно-Західному регіоні Франції.

АКТИВНИЙ РОЗВИТОК НА МІЖНАРОДНОМУ РІВНІ, ЗБЕРІГАЮЧИ ПОТУЖНЕ ФРАНЦУЗЬКЕ КОРІННЯ.

MAS Seeds є невід’ємною частиною надзвичайно глобалізованого ринку насіння. Комерційна діяльність MAS Seeds відбувається у 40 країнах світу, компанія має 12 закордонних філій, в яких працюють 50% її  співробітників. Коріння компанії знаходиться на південному заході Франції. Це одна з головних переваг MAS Seeds, адже дана територія відома на весь світ якістю насіння, що тут вирощується та виробляється. Франція – це країна, що посідає перше місце у світі, як експортер насіння, а Південно-Західний регіон Франції займає перше місце з експорту насіння в Європі.

MAS Seeds є складовою Кооперативної групи MAÏSADOUR - головної сільськогосподарської групи Півдня Франції з річним торговельним оборотом в 1,4 мільярди євро. Власниками Кооперативної групи MAÏSADOUR є кілька тисяч французьких фермерів. MAS Seeds і Група MAÏSADOUR разом розвивають агрономічні та цифрові сільськогосподарські проекти та надають сільгоспвиробникам виробникам інноваційні послуги в усіх галузях сільського господарства.

10 РОКІВ В УКРАЇНІ

Будучи повністю представленою в Європейському Союзі, 10 років тому MAS Seeds розширила ареал бізнес-активності на територію України. За цей час компанія відкрила в Україні закордонну філію, збудувала надсучасний насіннєвий завод, науково-дослідну станцію, створила виробничий кластер з вирощування насіння. В 2018 році MAS Seeds продовжує реалізацію своєї стратегії в Україні. 1 червня 2018 року в Борисполі, що поблизу Києва, буде відкрито нову науково-дослідну станцію та новий офіс філії MAS Seeds в Україні.

ВЕЛИКІ АМБІЦІЇ ДО 2026 РОКУ.

За підтримки потужного міжнародного бренду та завдяки наступальній стратегії, MAS Seeds має наступні амбіції до 2026 року:

  • Розвиток свого міжнародного бізнесу з продажу насіння через посилення своєї присутності в Європі, а також на нових ринках в Африці та Азії.
  • Зростання обсягу виробництва насіння Європі з 2.5 мільйонів посівних одиниць в 2017 році, до 3.2 мільйонів у 2022 році, та до 4 мільйонів у 2026 році.
  • Збільшення інвестицій у відділ дослідження та розвитку для прискорення генетичний прогрес та популяризувати стале сільське господарство.
Наша інвестиційна стратегія має на меті розвивати наш відділ дослідження і розвитку та створювати надефективні гібриди, які здатні адаптуватись до різних агрокліматичних умов та потреб сільгоспвиробників в постмодерному, високопродуктивному сталому сільському господарстві.
Режіс Фурньє
Генеральний директор MAS Seeds

НОВИЙ ЛОГОТИП

Новий логотип компанії передає її інноваційність. Насінина в середині літери «a» має на меті показати, що  серцем нашої діяльності є насіння. Вона також зображує шлях до майбутнього. Використовуючи ті самі кольори, що й Кооперативна група MAÏSADOUR, ми підкреслюємо зв’язок MAS Seeds з її головним акціонером. І нарешті, новий логотип доповнює гасло “UNITED TO GROW”. Це гасло нагадує про значення співпраці для того, щоб створювати інновації, розвивати бізнес в усьому світі та зростати разом, об’єднавшись навколо засадничих цінностей кооперації. Логотип з'являється з землі, як ростуть рослини з нашого насіння.

Джерело: MAS Seeds

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)