Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!

Бізон-Тех продемонстрував лінійку техніки Massey Ferguson на АГРО-2019

Компанія Бізон-Тех на спільному стенді з корпорацією AGCO представила лінійку техніки Massey Ferguson в рамках міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2019».
Обприскувач Massey Ferguson 9300 на Агро-2019 від Бізон-Тех

На стенді були представлені трактор MF2635 потужністю 75 к.с., обприскувач MF9330, сівалка MF9108 VE з Precision Planting, культиватор MF5730-39 WC.
 
Трактор MF2635 оснащений двигуном Simpsons. На техніці встановлено механічна трансмісія 12 передач вперед і 4 назад. Максимальна швидкість – 33,6 км/год. Вантажопідйомність – 2 т.

В Україні цей ринок поки займає вітчизняний і китайський виробники, а також МТЗ. Ми в цьому сегменті представляємо більш якісний і надійний трактор, який продемонструє ефективну роботу.
Віталій Денисенко
Керівник напрямку сільськогосподарської техніки Бізон-Тех

Трактор можна агрегатувати з причіпним обприскувачем, а також цю техніку можна використовувати для робіт на аграрних підприємствах. За словами Віталія Денисенка, MF 2635 є універсальною машиною, яка вже в базовій комплектації має кондиціонер, герметичну кабіну.

Також на стенді Бізон-Тех був представлений самохідний обприскувач MF 9330. Компанія запускає програму демонстрації і тестування, тому виставкова модель обприскувача відразу поїде до Полтавської області.

Це повнопривідна модель. Кліренс становить 1,65 м. Штанга до 30 м має 9 секцій і оснащена активною системою стабілізації і 5 сенсорами висоти. Ця модель обприскувача має бак 3 тис. л з системою змішування.

Сівалка MF 9108 VE вже використовувалася в цьому році на базі підприємств в Дніпропетровській, Полтавській і Львівській областях.

Восени будемо дивитися на показники врожайності, але клієнти сьогодні задоволені сходами і якістю посіву. Крім того, ми вже продавали ці сівалки і отримали позитивні відгуки.
Віталій Денисенко
Керівник напрямку сільськогосподарської техніки Бізон-Тех

Нагадаємо, що корпорація AGCO вперше в Східній Європі представила обприскувач Massey Ferguson 9300 в рамках міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2019».

Джерело: Latifundist.com

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)