Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!

Бізон-Тех відкрив у Тернополі дилерський центр Massey Ferguson

Бізон-Тех у Тернополі відкрив перший дилерський центр з обслуговування та продажу техніки бренду Massey Ferguson.
Бізон-Тех відкрив у Тернополі дилерський центр Massey Ferguson

Компанія Бізон-Тех відкрила у Тернополі дилерський центр з обслуговування та продажу техніки бренду Massey Ferguson.

Працівники сервісного центру пройшли навчання на потужностях заводу-виробника та можуть якісно виконати ремонт техніки будь-якої складності.

Це перший сервісний центр, який ми відкриваємо у Тернополі. Ми до цього дуже довго йшли: починали працювати як дистриб’ютор мінеральних добрив, пестицидів та насіння. Я впевнений, що за продажем техніки майбутнє і в тому числі успішність дилерської компанії.
Вадим Коверник
Співвласник компанії Бізон-Тех

Також на відкритті відбулася презентація трактора Massey Ferguson 7724 S, який розроблений для задоволення потреб агропідприємств незалежно від специфіки робіт.

Якщо ви запитаєте у будь-якого фермера в Європі чи Америці, що таке Massey Ferguson, то він відповість, що це надійність і економічність. Сьогодні ми презентуємо трактор MF 7724 S, який є одним з найкращих тракторів у своєму класі у співвідношенні показників економічності та тягових зусиль.
Наталія Жильнікова
Керівник відділу продажів компанії Бізон-Тех

За її словами, однією з переваг тракторів S-серії є можливість створення індивідуальної комплектації під потреби кожного підприємства.

Бізон-Тех не тільки пропонує обслуговування та продаж техніки, а й запрошує аграріїв провести тест-драйви на своїх полях.

Також учасників заходу чекала розважальна програма та розіграш подарунків, серед яких головний приз — подорож до Франції.

Нагадаємо, що Бізон-Тех представлений дистриб’ютором Massey Ferguson у 6 областях: Тернопільській, Львівській, Закарпатській, Полтавській, Дніпропетровській та Рівненській областях.

Джерело: Traktorist.ua

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)