Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!

Бізон-Тех відкрив у Полтавській області дилерський центр Massey Ferguson

Бізон-Тех відкрив у Полтавській області дилерський центр по обслуговуванню техніки бренду Massey Ferguson.
Бізон-Тех відкрив у Полтавській області дилерський центр Massey Ferguson

Новий дилерський центр включає виставковий та торговельний майданчик, офісні приміщення, ремонтні бокси, склад запчастин і зону тест-драйву. Бізон-Тех пропонує послуги з продажу сільгосптехніки, запчастин та сервісного обслуговування, ремонт техніки в центрі й на виїзді в підприємства.

Наша сервісна служба прибуде на господарство протягом 2 годин, якщо техніка була придбана в компанії Бізон-Тех. Якщо клієнт купував сільгосптехніку у сторонніх організацій, то наш екіпаж прибуде протягом 24 годин. Сервісна служба задіяна по всій Полтавській області. На сьогодні працює 5 екіпажів.
Роман Столяренко
Заступник керівника департаменту сільгосптехніки Бізон-Тех в Полтавській області

За словами регіонального менеджера Massey Ferguson корпорації AGCO Владислава Хвої, на ринку сільськогосподарської техніки необхідна безпосередня присутність сервісних центрів. Це максимально наближує клієнта до продавця.

Відкриття нового сервісного центру на Полтавщині – це фундаментальна подія, яка не тільки підтверджує статус компанії Бізон-Тех як серйозного гравця на ринку України, але і надає додаткові переваги існуючим та потенційним клієнтам. Із свого підприємства можна приїхати в цей центр і безпосередньо поспілкуватися з тими людьми, які продають і обслуговують техніку.
Владислав Хвоя
Регіональний менеджер Massey Ferguson корпорації AGCO

Також на відкритті відбулася презентація нового трактора Massey Ferguson серії S-7722S. Перший трактор серії S в Полтавській області придбав керівник підприємства «Тихомиров» Андрій Тихомиров. Ключі від трактора йому вручили на заході.

Цей сервісний центр повинен стати візитною карткою нашої роботи. Ми зарекомендували себе як постачальника техніки і кращого сервісного помічника. Я розумію, коли техніка простоює 2 години в розпалі сезону – це просто недозволена розкіш. Тому вся наша увага буде сконцентрована на цьому. Ми впевнені в наших фахівцях. Ви завжди можете розраховувати на Бізон-Тех, який стане надійним партнерам у всіх ваших починаннях.
Вадим Коверник
Співвласник групи компаній BKW

Нагадаємо, що компанія Бізон-Тех, що входить до складу BKW Group, в кінці 2018 р. стала офіційним дилером компанії Precision Planting, яка розробляє устаткування для сівалок точного висіву.

Джерело: Latifundist.com

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)