Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!

Бізон-Тех став офіційним партнером Amazone

Відтепер Бізон-Тех, що входить до складу BKW Group, є офіційним представником Amazone в Україні, має право на продаж техніки та запчастин, а також на її сервісне обслуговування.
Бізон-Тех став офіційним партнером Амазон

Amazonen-Werke H. Dreyer GmbH & Co. KG була заснована в 1883 р.. У даний час компанія є лідером на ринку розкидачів мінеральних добрив, обприскувачів, посівної і грунтообробної техніки.

Замовляти і купувати техніку Amazone у нас можна вже сьогодні. Завдяки клієнтоорієнтованої політики компанії «Амазон-Україна», на складах є вся техніка, необхідна для весняного сезону. Крім того, ми можемо розробити індивідуальні комплектації і привезти техніку під замовлення. На складах є: розкидачі мінеральних добрив, причіпні обприскувачі й самохідний обприскувач Pantera, зерносіялки і сівалки для просапних культур, легкі дискові борони, універсальні культиватори та інше. Вся лінійка техніки Amazone агрегатується з тракторами від 80 і до 400 л.с..
Наталя Жільнікова
Керівник відділу продажів компанії Бізон-Тех

Нагадаємо, що в 2018 році компанія Бізон-Тех розпочала продаж сільгосптехніки Massey Ferguson і є офіційним представником бренду в Полтавській, Дніпропетровській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Закарпатській та Івано-Франківській областях. Крім того, компанія займає лідируючі позиції на ринку дистрибуції засобів захисту рослин, добрив і насіння.

Джерело: Latifundist.com

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)