Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!

Бізон-Тех став офіційним дилером Precision Planting в Україні

Компанія Бізон-Тех, що входить до складу BKW Group, в кінці 2018 р. стала офіційним дилером компанії Precision Planting, яка розробляє устаткування для сівалок точного висіву.
Бізон-Тех став офіційним дилером Precision Planting

Precision Planting – це бренд, під яким розробляють рішення для сільського господарства. Він з'явився більше 20 років тому в США. Нещодавно компанія Precision Planting увійшла в структуру AGCO Corporation.

Бізон-Тех вирішив звернути увагу на устаткування Precision Planting і додати його до свого портфоліо, тому що сучасна модель ведення сільського господарства як бізнесу обумовлює, що неможливо отримати максимальну вигоду, використовуючи максимально тільки якусь одну ланку. Щоб отримувати максимальний ефект, потрібна і техніка, і технології, і насіння, і ЗЗР, і добрива.
Дмитро Граца
Керівник проекту «Точне землеробство» компанії Бізон-Тех

Бізон-Тех пропонує весь спектр обладнання Precision Planting. У його портфоліо входить:

  • висіваючий апарат vSet;
  • електропривод vDrive;
  • рішення для індивідуального управління глибиною DeltaForce;
  • насіннєпровід SpeedTube.

Також є рішення для внесення рідких добрив FurrowJet, технології автоматичного управління глибиною закладення, сенсор SmartFirmer, розчищувач CleanSweep.
 
Устаткування Precision Planting – універсальне, тому його можна застосувати і для механічних і для пневматичних сівалок. Є тільки монтажні комплекти, які роблять це обладнання специфічним для певної конкретної марки і моделі. Майже всі портфоліо виробника можна поставити на сівалки американських виробників, наприклад, AGCO, John Deere, Case IH, Kinze, Great Plains. Висіваючі апарати європейських компаній можуть відрізнятися конструкцією, тому не для всіх доступний повний перелік обладнання.
 
За словами Дмитра Граци, переобладнання сівалок відбувається на базі у замовника. Весь процес із налаштуванням, калібруванням і тестами займає десь три-чотири дні. Налаштовується Precision Planting на початку сезону. Потім потрібно буде тільки міняти дисплей під іншу культуру.

Ми тільки недавно стали дилерами Precision Planting, але у нас є великі наміри щодо масштабів впровадження Precision Planting. У наших планах ознайомити якомога більше аграріїв із цими дійсно ефективними рішеннями. Будемо знайомити клієнтів з обладнанням на днях поля, а потім продемонструємо ефективність на власному досвіді.
Дмитро Граца
Керівник проекту «Точне землеробство» компанії Бізон-Тех

Нагадаємо, компанія Бізон-Тех стала офіційним представником Amazone в Україні. Бізон-Тех має право на продаж техніки, запчастин Amazone і на її сервісне обслуговування.
 
Джерело: Latifundist.com

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)