Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!
11 липня, 2019

Виробники рису в ЄС отримають переваги від використання гербіциду Rinskor Active

Матеріал підготовлено та надано нашим партнером.
Corteva
Виробники рису в ЄС отримають переваги від використання гербіциду Rinskor Active
Схвалення ЄС Rinskor™ забезпечить новий спосіб дії для контролю бур'янів з низькими нормами використання та допоможе сільгоспвиробникам вирощувати прибуткові культури.

Брюссель, Бельгія, 11 липня 2019 р. - Виробники рису в ЄС незабаром матимуть доступ до новітнього продукту для боротьби з бур'янами, що сприятиме як підвищенню врожайності, так і якості культур. Схвалення діючої речовини Rinskor™ (флорпироксіфен-бензил, florpyrauxifen-benzyl) було офіційно опубліковано в офіційному журналі ЄС на початку цього місяця, і має набрати чинності 24 липня 2019 року.

Corteva Agriscience прагне забезпечити фермерів набором інструментів для розв’язання різних завдань, включаючи боротьбу з важкими для контролю бур'янами в рисі. Схвалення ЄС Rinskor™ забезпечить новий спосіб дії для контролю цих бур'янів з низькими нормами використання та має дуже сприятливий екологічний профіль, допомагаючи сільгоспвиробникам вирощувати більш продуктивні та прибуткові культури.

Rinskor™ забезпечує широкий спектр інноваційного контролю бур’янів, включаючи однодольні, осоки та широколисні бур'яни, та допомагає зберігати поля чистими, навіть коли вони засмічені бур'янами стійкими до існуючих рішень. Він має сприятливий екотоксикологічний та екологічний профіль, що відповідає суспільному попиту на продукцію ЄС із зниженим впливом на екологію.

Наші експерти з регуляторних питань невтомно працювали для того, щоб допомогти виробникам рису в ЄС отримати доступ до Rinskor™, дотримуючись суворих регуляторних стандартів. Відтепер ЄС приєднується до інших значних світових сільськогосподарських виробників, які вже схвалили Rinskor™, включаючи Китай, США і Бразилію. Це схвалення є підтвердженням чудової тенденції отримання дозволів на Rinskor™ по всьому світу.
Томас Лайал
Керівник регуляторного напрямку регіону EMEA у Corteva Agriscience

У 2018 році Rinskor™ отримав нагороду у сфері зеленої хімії Green Chemistry Challenge Award Американського хімічного товариства та нагороду AGROW за кращий новий продукт захисту рослин.

Джерело: Corteva Agriscience

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)