Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!

Бізон-Тех пропонує придбати трактори Massey Ferguson за спеціальною ціною

Компанія Бізон-Тех пропонує придбати трактори MF 7724 та MF 8737 за спеціальною ціною та розширеною гарантією до 3 років від завода-виробника.
Спеціальна ціна на трактори Massey Ferguson від Бізон-Тех

Офіційний дистриб’ютор AGCO компанія Бізон-Тех пропонує придбати трактори Massey Ferguson MF 7724 та MF 8737 за спеціальною ціною та розширеною гарантією до 3 років від завода-виробника.

На всю техніку Massey Ferguson діють пропозиції по фінансуванню від 1% річних у гривні від банків-партнерів.

Акція триває до 30.12.2018

Трактор MF 8737 має потужний двигун AGCO Power потужністю 370 к. с., а також безступінчасту трансмісію Dyna-VT.

Трактор MF 8737 забезпечує значну тягу і при цьому демонструє кращі показники в галузі співвідношення «потужність-маса», знижує тиск на ґрунт, підвищує безпеку і комфорт оператора. Велика лінійка інструментів для точного землеробства, керованих з сенсорного екрану найновішого терміналу, дозволяє ще більше збільшити продуктивність праці.

MF 8737 орієнтований на споживачів, яким потрібен потужний трактор для точного землеробства, що володіє економічністю при виконанні важких робіт та оптимізованою ефективністю.

Трактор MF 7724 має потужний двигун 7,4 л потужністю 370 к. с., а також безступінчасту трансмісію Dyna-VT.

Серія MF 7724 розроблена спеціально для споживачів, яким потрібен потужний трактор  з відмінним тяговим зусиллям та маневреністю. Здатний ефективно працювати з різним навісним обладнанням.

Нагадаємо, що зовсім нещодавно один з лідерів ринку з постачання насіння, засобів захисту рослин та добрив — компанія Бізон-Тех, що входить до групи компаній BKW, відкрила новий напрямок діяльності — продаж та сервісне обслуговування сільськогосподарської техніки.

Джерело: Traktorist.ua

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)