• Хлористий калій

  Виробник: Бренд для добрив

  Хлористий калій – висококонцентроване мінеральне добриво, яке є незамінним джерелом калію для всіх сільськогосподарських культур.

 • Препаративна форма :
  кристалічне добриво сірувато-білого або червоно-бурого кольору

Рекомендації до застосування:

Переваги:

 • підвищує стійкість рослин до заморозків, посухи, хвороб і комах-шкідників, збільшує врожайність;
 • покращує якість товарної продукції і забезпечує можливість тривалого зберігання;
 • знижує концентрацію нітратів в рослинах;
 • зменшує появу радіонуклідів в рослини;
 • сприяє формуванню бульб на коренях бобових.

Особливостi застосування:

Добриво використовується у системах мінерального живлення культур у всіх ґрунтово-кліматичних зонах Україні під основний обробіток ґрунту. Його доцільно застосовувати восени для живлення пшениці та інших культур, які нечутливі до шкідливого впливу хлору. Не рекомендується застосовувати калій хлористий на культурах, чутливих до хлору (картопля на чіпси, льон, виноград, томати, тютюн, цитрусові, декоративні культури), особливо на суглинистих ґрунтах.

Додаткова інформація:

*Норми внесення добрива носять рекомендаційний характер та розраховуються індивідуально з урахуванням особливостей та складу ґрунту, виду культури, кліматичної зони та очікуваної врожайності.

Схожий товар

СОЛЮКАТ ДРІП (3-10-37+4MgO+МE)

«СОЛЮКАТИ ДРІП» водорозчинні добрива для твердої води. Спеціально розроблені для використання у зонах з твердою водою (вода з високим вмістом бікарбонатів).

До складу формуляцій додані спеціальні кислоти, які при розчинені в воді підкислюють розчин та утворюють фосфорну кислоту. Завдяки цьому зменшується вміст бікарбонатів у розчині елементів мінерального живлення. На додачу із розчину елементів мінерального живлення додатково вивільнюється розчинний кальцій доступний для поглинання рослинами. Вивільнений кальцій допомагає управляти рН розчину та поліпшує доступність елементів мінерального живлення в прикореневій зоні.

 

СОЛЮКАТ ДРІП (12-6-28+7,4СаO+МE)

«СОЛЮКАТИ ДРІП» водорозчинні добрива для твердої води. Спеціально розроблені для використання у зонах з твердою водою (вода з високим вмістом бікарбонатів).

До складу формуляцій додані спеціальні кислоти, які при розчинені в воді підкислюють розчин та утворюють фосфорну кислоту. Завдяки цьому зменшується вміст бікарбонатів у розчині елементів мінерального живлення. На додачу із розчину елементів мінерального живлення додатково вивільнюється розчинний кальцій доступний для поглинання рослинами. Вивільнений кальцій допомагає управляти рН розчину та поліпшує доступність елементів мінерального живлення в прикореневій зоні.

СОЛЮКАТ ПЛЮС (0-19-37 +0,35MgO+МE)

Склад добрива повністю відповідає фізіології мінерального живлення культур у період дозрівання та має додатково антистресову та пролонговану дію. Поєднання амінокислот і калію в складі добрива дозволяє поліпшити калійне живлення культур, як за рахунок поглинання листковою поверхнею, так і за рахунок активізації роботи кореневої системи культур. Завдяки вищевказаному активується ферментативна активність культур, зростає їх стійкість до хвороб, поліпшується синтез білку, активізується переміщення асимілянтів, вуглеводний обмін та синтез цукрів. Завдяки додатковій кількості засвоєного калію поліпшується функціонування продихів у листках, підтримується тургор у клітинах, а отже культури більш ефективно використовують воду. Прискорюється період дозрівання, поліпшується колір, смак, запах і товарність вирощеного врожаю, підвищується урожайність.

СОЛЮКАТ ПЛЮС (0-40-28 +0,4MgO+1S+2B)

Склад добрива повністю відповідає фізіології мінерального живлення культур в початкові фази росту та розвитку та має додатково антистресову та пролонговану дію. Поєднання амінокислот і фосфору забезпечує швидке його проникнення в тканини листкової поверхні та збільшує коефіцієнт його засвоєння культурами. Перевага фосфору в формуляції в легкодоступних сполуках активізує ріст і розвиток кореневої системи, активізує передачу енергії та синтез нуклеїнової кислоти, поліпшує засвоєння азоту та магнію, допомагає закласти високий потенціал продуктивності культур.

СОЛЮКАТ ПЛЮС (8-8-33 +0,5MgO+1S+МE)

Склад добрива повністю відповідає фізіології мінерального живлення культур у період активного вегетативного росту та має додатково антистресову та пролонговану дію. Поєднання амінокислот і азоту сприяє швидшому його проникненню в листкову поверхню, поліпшує його засвоєння культурами та активізує додатковий власний синтез амінокислот. Забезпечує культури легкодоступною мінеральною поживою, активізує ростові процеси та гілкування, підсилює ріст продуктивних пагонів, сприяє закладанню більшої кількості квіток.

НУТРІВАНТ ПЛЮСтм зерновий

Склад добрива повністю відповідає фізіології мінерального живлення зернових колосових культур.

НУТРІВАНТ ПЛЮСтм олійний

Склад добрива повністю відповідає фізіології мінерального живлення олійних культур: сої, соняшників, ріпаку, гороху, овочевих культури групи капуст, цибулинних культур – часнику, цибулі. За рахунок легкодоступної мінеральної поживи добрива поліпшуються обмінні процеси культур, підвищується на 10-15% їх урожайність, товарність, якість товарної продукції: накопичення сухої речовини, вмісту олії на 2-3%, цукрів та поліпшується зберігання. Добриво користується високою популярністю серед аграріїв України.

НУТРІВАНТ ПЛЮСтм кукурудза

Склад добрива повністю відповідає фізіології мінерального живлення кукурудзи. Легкодоступні сполуки фосфору на ранніх фазах органогенезу кукурудзи активізують ріст і розвиток її кореневої системи та сприяють закладанню високого врожаю. Цинк приймає участь у азотному обміні, активує синтез амінокислоти триптофану та фітогормону ауксину. Цинк також бере участь у вуглеводному, жировому, фосфорному, обмінах, синтезі хлорофілу, вітамінів В, Р, С та підвищує стійкість кукурудзи до приморозків.

НУТРІВАНТ ПЛЮСтм картопля

Склад добрива повністю відповідає фізіології мінерального живлення картоплі. Мінеральна пожива добрива легко засвоюється вегетативними органами картоплі. Підвищений вміст сполук фосфору добрива активізують енергетичний, вуглеводний обміни, сприяють росту й розвитку кореневої системи картоплі, формуванню бульб. Забезпечує підвищення врожайність на 10-15%, поліпшуються її якість та товарність бульб.

НУТРІВАНТ ПЛЮСтм пасльоновий

Склад добрива повністю відповідає фізіології мінерального живлення овочевих культур родини пасльонових: томатів, баклажанів, перців.

За рахунок легкодоступної поживи добрива, яка надходить у клітини рослин активізуються біохімічні процеси пасльонових культур та підвищується їх толерантність до хвороб. Підвищується на 10-15%, врожайність, поліпшується якість: вміст сухої речовини, цукрів, аскорбінової кислоти, знижується кислотність та вміст нітратів. Водночас плоди пасльонових культур набувають найкращих смакових властивостей.