Байєр

Підрозділ Crop Science ТОВ «Байєр» — відповідає за сферу захисту рослин, насіння та біотехнологій. Підрозділ пропонує широку лінійку продуктів, включаючи високоякісне насіння, інноваційні засоби захисту рослин, до складу яких входять як хімічні, так і біологічні діючі речовини; інтенсивно розвиває напрям ресурсоощадного землеробства. Структура компанії налічує п'ять оперативних відділів: чотири регіональні відділу Crop Science та Seeds.

Засоби захисту рослин

«Байєр» та, зокрема, підрозділ захисту рослин («Кроп Сайєнс») є одним із лідерів українського ринку засобів захисту рослин, пропонуючи дієві препарати високої якості. У 2017 році компанія «Байєр» в Україні пропонує 74 видів засобів захисту рослин, серед яких 22 гербіцида, 10 інсектицидів, 27 фунгіцидів, 12 протруйників, а також 3 регулятори росту та прилипачі. Кожен з продуктів до початку масового виробництва проходить багаторічні ретельні дослідження та випробування для досягнення високих дієвих якісних характеристик за максимальної безпечності для людей, тварин, культурних рослин тощо.

Підрозділ Crop Science компанії Bayer посідає третю позицію серед найбільших у світі компаній, що займаються розвитком інноваційних технологій у сільському господарстві. Ми сприяємо підвищенню продуктивності сільського господарства, здійснюючи вагомий внесок у розвиток суспільства шляхом забезпечення належного постачання високоякісних продуктів харчування, кормів, волокон та відновлюваної сировини.

Можливості і труднощі, які є рушієм глобальної сільськогосподарської спільноти, є складними та непередбачуваними. Зростання населення планети, зміна харчових звичок та мінливі кліматичні умови, поміж іншим, негативно впливають на сьогодення і майбутнє сільськогосподарського виробництва. Як збільшити продуктивність та досягти безпечного рівня якості продуктів харчування для майже 10 млрд. осіб, які населятимуть нашу планету у 2050 році? Як допомогти рослинам вижити в умовах постійної зміні кліматичних умов? Яким чином краще надати підтримку дрібним фермерам та масштабним сільськогосподарським виробництвам? Як забезпечити споживачів виключно високоякісною та безпечною харчовою продукцією? Ми зобов’язуємося вирішити ці проблеми за допомогою експертного досвіду у сфері насінництва, інновацій у сфері хімічного та біологічного захисту врожаю, а також послуг для сучасного ресурсозберігаючого сільського господарства.

Розв’язання деяких основних проблем сучасного сільського господарства вимагає інноваційних рішень. Підвищена стійкість рослин з огляду на посилення мінливості клімату буде не менш важливою, аніж розробка контролю новітніх методів боротьби зі шкідниками, бур’яном та хворобами рослин . Отже, ми інвестуємо приблизно 10 відсотків річного прибутку у дослідження та розвиток, що у 2012 році становило близько 850 млн. євро. Оскільки ми є лідером з інновацій у своїй галузі, наша мета полягає у розробці перших та найкращих у своєму класі рішень у сфері насінництва, а також хімічного та біологічного захисту врожаю. Створюючи сприятливе середовище для співпраці та взаємодії між різними дисциплінами галузями знань, культурами та ринками, ми співпрацюємо із зовнішніми партнерами, і, визнаючи важливість знань місцевих умов, прагнемо об’єднати їх з нашим глобальним досвідом.

https://www.cropscience.bayer.ua