Dow

Компанія Dow присутня в Україні більше 20 років і, покладаючись на багаторічний досвід науково-дослідницької діяльності і глобальну присутність, пропонує своїм замовникам широкий спектр базових і спеціалізованих пластиків, хімічної продукції для різних галузей промисловості, зокрема автомобілебудування, нафтогазової галузі, виробництва упаковки, будівництва, меблевої промисловості, кабельної промисловості, виробництва побутової техніки, водоочистки та водопідготовки, а також сільського господарства.

Компанія Dow розглядає Україну і країни СНД в якості пріоритетного ринку, з високим потенціалом зростання, і прагне до постійного зміцнення відносин із замовниками, підтримки відкритого діалогу з усіма зацікавленими особами і поліпшення послуг, що надаються.

Dow є багатогалузевою хімічною компанією, яка використовує досягнення науки та техніки для створення наукоємних матеріалів і рішень на благо прогресу людства. Надійні та передові технології, інтегровані активи та світова присутність дозволяють компанії Dow пропонувати широку лінійку продуктів для вирішення глобальних проблем. Компанія Dow, відповідаючи вимогам ринку, залишається лідером у галузі щодо асортименту високотехнологічних матеріалів, промислових компонентів і пластиків, знаходить широке застосування у таких швидкозростаючих ринках, як пакувальна промисловість, інфраструктура та споживчі товари. Dow - дочірня компанія DowDuPont (NYSE: DWDP), холдингова компанія, утворена в результаті рівноцінного злиття компаній Dow і DuPont, з наміром в подальшому створити три незалежні публічні компанії, орієнтовані на сільськогосподарський ринок, сектор наукомістких матеріалів і спеціальних продуктів.

https://ua.dow.com/uk-ua