Сайт Бизон-Тех работает в тестовом режиме.
Нашли ошибку? Пишите на
admin@bizontech.ua
Наши бизончики очень торопятся чтобы наполнить вебсайт полезной информацией, а также дать вам возможность удобно покупать товары. Терпение, друг, уже очень скоро все это станет реальностью!
360°

Комбайн MF 7370 S

Комбайн Massey Ferguson 7370 S розроблений з урахуванням високих технічних стандартів для обмолочування будь-яких культур у різних умовах господарювання. Він гарантує максимальну продуктивність та інноваційну практичність. Це втілення комфорту високого рівня та покращеного управління. Комбайн Massey Ferguson 7370 S виконує всі поставлені господарські завдання. Дана модель – втілення багаторічного досвіду з машинобудування.

Общая площадь сепарации
9,06 м²
Система очистки: клавишная
6
Объем бункера
9000 л
Максимальная мощность двигателя
360 л.с.

Комбайн MF 7370 S

Комбайн MF 7370 S – висока продуктивність, відмінна комфортабельність, удосконалені технічні характеристики. Купити сучасний комбайн MF 7370 S можна у Бізон-Тех за вигідною ціною. Детальні технічні характеристики уточнюйте в наших менеджерів. Ми пропонуємо широкий вибір опцій для комбайнів, із яких ви можете обрати потрібні саме вам варіанти. Новий MF 7370 S може стати неповторною моделлю саме для вашого господарства.

Двигун

Потужна робота комбайна MF 7370 S забезпечена завдяки двигуну AGCO POWER. Він обладнаний електронною системою управління. Двигун забезпечує потужність, яка необхідна для обмолоту культур. Система радіаторів охолоджує двигун. Завдяки обертовому захисному екрану відбувається очищення системи, а його чистоту забезпечує вакуумний насос. Об’єм двигуна комбайна – 8,4 літр. Номінальна потужність становить 320 л.с./235 кВт. Об’єм паливного бака – 620 л.

Жатка

Жатки на комбайнах Massey Ferguson 7370 S створені, щоб оптимізувати збір будь-яких культур. Це зварена конструкція, на якій закріплений додатковий секційний ряд. Зріз на високій швидкості здійснює коса Schumacher – до 1220 ріжучих рухів за хвилину. В повздовжний шнек із витками по всій довжині відбувається подача скошеної культури, яка далі надходить у головний транспортер. Мотовила регулюються за допомогою гідросистеми. Контроль висоти, на якій здійснюється зріз є автоматичним. Комбайн MF 7370 S може використовувати систему жатки Autolevel, яка вирівнює контур ґрунтової поверхні до 8%. Типорозмір жаток – від 4,2 до 7,6 м.

Система обмолоту

Завдяки барабану й підсиленому підбарабанню комбайн MF 7370 S може з високою ефективністю здійснювати обмолот багатьох зернових культур. Регулювання різних частин підбарабання здійснюється за допомогою автоматичних систем управління, які знаходяться у кабіні. Крім того, за необхідності можна скористатись додатковим підбарабання. Комбайн MF 7370 S оснащений роторним сепаратором із підбарабанням, яке регулюється. При цьому швидкість можна змінювати, замінюючи привідний пас і ролик. Головна особливість сепаратора – прокручування підбарабання у верхню позицію, у таком разі він стає пасивним заднім молотильним барабаном.

Конструкторські особливості

Двигун

Потужну роботу MF 7370 S забезпечує двигун AGCO POWER.

Жатка

Зріз на високій швидкості здійснює коса Schumacher.

Система обмолоту

Регулювання підбарабання за допомогою автоматичних систем управління.

Характеристики

Основні характеристики
Топливный бак
620 л
Двигатель
AGCO POWER
Высота
3,9 м
Длина
8,91 м
Максимальная мощность двигателя
360 л.с.
Объем двигателя
8,4 л
Название товара
MF 7370
Зерновая жатка
4,8-7,6 м
Зероновая жатка Flex
5,5-7,8 м
Площадь сепарации
6,81 м²
Общая площадь сепарации
9,06 м²
Площадь решет
5,58 м²
Система очистки: клавишная
6
Система обмолота
клавишная
Объем бункера
9000 л
Cкорость выгрузки
105 л/с
Трансмисия
Гидростатика, 4 ступени
Вес
13360 кг
Швидкість (min-max)
3,7-40 км/час

Технічне обслуговування

Бізон-Тех гарантує безперервну роботу вашої техніки та пропонує якісне технічне обслуговування, яке наші спеціалісти здійснюють у найкоротші терміни. Ваш транспорт буде служити вам надовго. Регулярне ТО допоможе усунути будь-які несправності до того, як вони стануть проблемою та скоротити час прострою техніки.

Технічне обслуговування від Бізон-Тех

Ваша техніка буде служити вам надовго.

Знайти найближче ТО на карті

Сервісні центри розміщені в різних областях України.

Чому ми?

Бізон-Тех – офіційний дилер

Бізон-Тех є офіційним дилером в Україні компанії Massey Ferguson та Amazone. Тому в нашому портфоліо представлений широкий асортимент тракторів, комбайнів, навантажувачів та інших транспортних засобів для найвибагливішого клієнта.

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу техніки

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу вашої техніки 24/7. Ми пропонуємо її ремонт та сервісне обслуговування. Висококваліфіковані сервісні спеціалісти нашої компанії завжди готові відремонтувати будь-яку несправність у найкоротший термін.

Бізон-Тех пропонує широкий вибір моделей

Ми пропонуємо високоякісну техніку для здійснення сільськогосподарських операцій будь-якого рівня складності. Кожен транспортний засіб має унікальні технічні характеристики, які дозволяють в короткий термін досягти максимальної продуктивності.

360°

Комбайн MF 7370 S

Дилерские центры

Вас заинтересует

Комбайн Массей Фергюсон 7345 S: купить MF 7345 S в Украине - Bizontech

Зернозбиральні комбайни

Комбайн Массей Фергюсон 7347 S: купить MF 7347 S в Украине - Bizontech

Комбайн MF 7347 S

Информационное сообщение
Ссылка скопирована в буфер обмена
(5)
(5)