Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!
360°

Комбайн MF 7345 S

Комбайн Massey Ferguson 7345 S – модель нової лінійки, яка гарантує відмінну продуктивність та вдосконалену практичність. Це втілення комфорту високого рівня та покращеного управління. Комбайн Massey Ferguson 7345 S виконує всі поставлені господарські завдання. Дана модель – втілення багаторічного досвіду з машинобудування.

Загальна площа сепарації
7,62 м²
Система очищення : клавішна
5
Об’єм бункера
8600 л
Максимальна потужність двигуна
243 к.с.

Комбайн MF 7345 S

Комбайн MF 7345 S – висока продуктивність, відмінна комфортабельність, удосконалені технічні характеристики. Купити сучасний комбайн MF 7345 S можна у Бізон-Тех за вигідною ціною. Детальні технічні характеристики уточнюйте в наших менеджерів. Ми пропонуємо широкий вибір опцій для комбайнів, із яких ви можете обрати потрібні саме вам варіанти. Новий MF 7345 S може стати неповторною моделлю саме для вашого господарства.

Двигун

Двигун комбайн MF 7345 S Activa – AGCO POWER, який виробляє потрібну потужність для оптимізації виробничого процесу. Охолоджувальна система (водяна та повітряна), система очищення від пилу, інноваційна система управління – особлива конструкція, що допомагає швидко та з мінімальними зусиллями зібрати врожай. Комбайн MF 7345 S оснащений надзвичайно економічними двигунами AGCO POWER, які відповідають останнім стандартам Tier 2. Найсучасніша конструкція створена за технологією SCR, яка передбачає найнижчі показники експлуатаційних витрат на ринку.

Жатка

Жатка MF 7345 Activa S виконує скошування ефективно та якісно, так як регулюється відповідно оброблюваної культури. Навіть за максимальної швидкості коса Schumacher справляється з поставленою задачею. Її механізм здійснює за хвилину 1220 ріжучих рухів. Зрізана частина культури мотовилом потрапляє у поздовжній шнек, а далі надходить у головний транспортер. Комбайн MF 7345 S оснащений системою, яка контролює висоту зрізу та підвищує його продуктивність.

Система обмолоту

Міцні високоінерційні барабани з посиленим підбарабанням допомагають комбайну Massey Ferguson 7345 S швидко обмолотити будь-яку культуру. Він оснащений дуже міцною конструкцією обмолоту. Підбарабання оснащено гратами з перетинкою, яка нерівномірно розташована по всій довжині. Решітки задньої частини мають вдвічі більшу кількість осередків у передніх секціях. Так балансується система обмолоту й транспортування зерна. Регулювання частини підбарабання здійснюється незалежно і з кабіни водія. Решета допомагають швидко проходити масі й отримати чисте зерно.

Характеристики

Основні характеристики
Паливний бак
620 л
Двигун
AGCO SISU POWER
Висота
3,28 м
Довжина
9,07 м
Максимальна потужність двигуна
243 к.с.
Об’єм двигуна
6,6 л
Назва товару
MF ACTIVA S 7345
Зернова жатка
4,8-7,7 м
Зернова жатка Flex
5,5-6,2 м
Площа сепарації
5,73 м²
Загальна площа сепарації
7,62 м²
Площа решіт
4,67 м²
Система очищення : клавішна
5
Система обмолоту
клавішна
Об’єм бункера
8600 л
Швидкість вивантаження
85 л/с
Трансмісія
Гідростатика, 4 ступені
Вага
12670 кг
Швидкість (min-max)
3,7-40 км/год
Ширина барабану
1346 мм
Діаметр барабану
600 мм
Частота обертання молотильного барабану
380 - 1210 об / хв
Площа підбарабання
0,83 м²
Частота обертання вентилятора
350 - 1050 об / хв

Технічне обслуговування

Бізон-Тех гарантує безперервну роботу вашої техніки та пропонує якісне технічне обслуговування, яке наші спеціалісти здійснюють у найкоротші терміни. Ваш транспорт буде служити вам надовго. Регулярне ТО допоможе усунути будь-які несправності до того, як вони стануть проблемою та скоротити час прострою техніки.

Технічне обслуговування від Бізон-Тех

Ваша техніка буде служити вам надовго.

Знайти найближче ТО на карті

Сервісні центри розміщені в різних областях України.

Чому ми?

Бізон-Тех – офіційний дилер

Бізон-Тех є офіційним дилером в Україні компанії Massey Ferguson та Amazone. Тому в нашому портфоліо представлений широкий асортимент тракторів, комбайнів, навантажувачів та інших транспортних засобів для найвибагливішого клієнта.

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу техніки

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу вашої техніки 24/7. Ми пропонуємо її ремонт та сервісне обслуговування. Висококваліфіковані сервісні спеціалісти нашої компанії завжди готові відремонтувати будь-яку несправність у найкоротший термін.

Бізон-Тех пропонує широкий вибір моделей

Ми пропонуємо високоякісну техніку для здійснення сільськогосподарських операцій будь-якого рівня складності. Кожен транспортний засіб має унікальні технічні характеристики, які дозволяють в короткий термін досягти максимальної продуктивності.

360°

Комбайн MF 7345 S

Дилерські центри

Вас зацікавить

Комбайн Massey Ferguson 7347 S - технічні характеристики, відгуки та ціна в Україні від офіційного дилера - Bizontech. Купити комбайн Массей Фергюсон 7347 S (MF 7347 S) в Україні з гарантією!

Комбайн MF 7347 S

Комбайн Massey Ferguson 7347 MCS - технічні характеристики, відгуки та ціна в Україні від офіційного дилера - Bizontech. Купити комбайн Массей Фергюсон 7347 MCS (MF 7347 MCS) в Україні з гарантією!

Комбайн MF 7347 MCS

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)