Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!
360°

Комбайн MF 7370 S

Головними перевагами зернозбиральних комбайнів Massey Ferguson 7370 є чистота зерна, якісний обмолот та економічність. Розроблені з урахуванням високих технічних стандартів для обмолочування будь-яких культур. Являються втіленням високого комфорту із зручним робочим місцем для оператора. Практичні в щоденному обслуговуванні, адже мають централізовані точки змащування та зручний доступ до фільтрів. Дана модель – це втілення багаторічного досвіду з машинобудування, адже при розробці було враховано більше сотні побажань фермерів. Пропонуємо на власному досвіді переконатися в цьому!

Загальна площа сепарації
9,06 м²
Система очищення : клавішна
6
Об’єм бункера
9000 л
Максимальна потужність двигуна
360 к.с.

Комбайн MF 7370 S

Комбайн MF 7370 S – високопродуктивна та комфортабельна модель, з удосконаленими технічніми характеристиками. Придбати сучасний комбайн MF 7370S можна через менеджерів Бізон-Тех за вигідною ціною. Детальні технічні характеристики дізнавайтесь у наших спеціалістів. Ми пропонуємо широкий вибір опцій, з яких ви зможете обрати потрібні саме вашому комбайну. Новий MF 7370 S може стати незамінною моделлю у вашому господарстві.

Двигун

Потужна робота комбайна MF 7370 S забезпечена двигуном AGCO POWER, який обладнаний електронною системою управління. Двигун забезпечує потужність, яка необхідна для обмолоту культур. Система радіаторів охолоджує двигун. Завдяки обертовому захисному екрану відбувається очищення системи, а його чистоту забезпечує вакуумний насос. Об’єм двигуна комбайна – 8,4 літр. Номінальна потужність становить 320 л.с./235 кВт. Об’єм паливного бака – 620 л.

Жатка

Жатки на комбайнах Massey Ferguson 7370 S створені, щоб оптимізувати збір будь-яких культур. Це зварена конструкція, на якій закріплений додатковий секційний ряд. Зріз на високій швидкості здійснює коса Schumacher – до 1220 ріжучих рухів за хвилину. В повздовжний шнек із витками по всій довжині відбувається подача скошеної культури, яка далі надходить у головний транспортер. Мотовила регулюються за допомогою гідросистеми. Контроль висоти, на якій здійснюється зріз є автоматичним. Комбайн MF 7370 S може використовувати систему жатки Autolevel, яка вирівнює контур ґрунтової поверхні до 8%. Типорозмір жаток – від 4,2 до 7,6 м.

Система обмолоту

Завдяки барабану й підсиленому підбарабанню комбайн MF 7370 S може з високою ефективністю здійснювати обмолот багатьох зернових культур. Регулювання різних частин підбарабання здійснюється за допомогою автоматичних систем управління, які знаходяться у кабіні. Крім того, за необхідності можна скористатись додатковим підбарабанням. Комбайн MF 7370 S оснащений роторним сепаратором із підбарабанням, яке регулюється. При цьому швидкість можна змінювати, замінюючи привідний пас і ролик. Головна особливість сепаратора – прокручування підбарабання у верхню позицію, у таком разі він стає пасивним заднім молотильним барабаном.

Конструкторські особливості

Двигун

Потужну роботу MF 7370 S забезпечує двигун AGCO POWER.

Жатка

Зріз на високій швидкості здійснює коса Schumacher.

Система обмолоту

Регулювання підбарабання за допомогою автоматичних систем управління.

Характеристики

Основні характеристики
Паливний бак
620 л
Двигун
AGCO POWER
Висота
3,9 м
Довжина
8,91 м
Максимальна потужність двигуна
360 к.с.
Об’єм двигуна
8,4 л
Назва товару
MF 7370
Зернова жатка
4,8-7,6 м
Зернова жатка Flex
5,5-7,8 м
Площа сепарації
6,81 м²
Загальна площа сепарації
9,06 м²
Площа решіт
5,58 м²
Система очищення : клавішна
6
Система обмолоту
клавішна
Об’єм бункера
9000 л
Швидкість вивантаження
105 л/с
Трансмісія
Гідростатика, 4 ступені
Вага
13360 кг
Швидкість (min-max)
3,7-40 км/год

Технічне обслуговування

Бізон-Тех пропонує якісне технічне обслуговування, яке наші спеціалісти здійснюють у найкоротші терміни, аби забезпечити безперервну роботу вашої техніки. Регулярне ТО допоможе усунути будь-які несправності ще до того, як вони стануть проблемою та скоротить час прострою техніки.

Технічне обслуговування від Бізон-Тех

Ваша техніка буде служити вам довше.

Знайти найближчий сервісний центр

Сервісні центри розміщені в різних областях України.

Чому ми?

Бізон-Тех – офіційний дилер

Бізон-Тех є офіційним дилером сільськогосподарської техніки брендів Massey Ferguson та Amazone в Україні. В нашому портфоліо представлений широкий асортимент тракторів, комбайнів, навантажувачів та іншої с/г техніки для задоволення потреб найвибагливішого клієнта.

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу техніки

Бізон-Тех пропонує якісний ремонт та сервісне обслуговування вашої техніки. Висококваліфіковані сервісні спеціалісти нашої компанії завжди готові відремонтувати будь-яку несправність у найкоротший термін.

Бізон-Тех пропонує широкий вибір моделей

Ми пропонуємо високоякісну техніку для здійснення сільськогосподарських операцій будь-якого рівня складності. Кожен транспортний засіб має унікальні технічні характеристики, які дозволяють в короткий термін досягти максимальної продуктивності.

360°

Комбайн MF 7370 S

Дилерські центри

Вас зацікавить

Комбайн Массей Фергюсон 7345 S: купити MF 7345 S в Україні - Bizontech

Комбайн MF 7345 S

Комбайн Massey Ferguson 7347 S - технічні характеристики, відгуки та ціна в Україні від офіційного дилера - Bizontech. Купити комбайн Массей Фергюсон 7347 S (MF 7347 S) в Україні з гарантією!

Комбайн MF 7347 S

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)