Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!
Сівалка Массей Фергюсон 9108 VE: купити MF 9108 VE в Україні - Bizontech

Сівалка MF 9108 VE

Сівалки серії MF 9000 VE – ефективний висів на основі сучасних технологій. Це досконале поєднання швидкості й точності, довговічності й надійності, щоб отримати максимум продуктивності. Сівалками Massey Ferguson 9000 VE можна сіяти насіння за будь-яких ґрунтових особливостей, крім того, за мінімальної чи нульової технології обробки. Міцна, надійна й економічно ефективна сівалка MF 9108 VE забезпечує високу якість посіву сільськогосподарських культур. Це втілення передових технології, розроблених провідними спеціалістами компанії Precision Planting.

Ширина транспортна
6 м
Тягове зусилля
120 к.с.
Вага сівалки
3800 кг
Міжряддя
70 см

Сівалка MF 9108 VE

Сівалка MF 9108 VE має вакуумно-електричну (VE) систему дозування, яка забезпечує точність висіву насіння різного розміру і форми. Вона досконало витримує посівну глибину, не зважаючи на клас чи однорідність посівного матеріалу. Купити сучасну сівалку MF 9108 VE можна у Бізон-Тех за вигідною ціною. Детальні технічні характеристики уточнюйте в наших менеджерів. Ми пропонуємо широкий вибір опцій для сівалки, з яких ви можете обрати потрібний саме вам варіант. MF 9108 VE може стати неповторною моделлю для вашого господарства.

Конструкція

Сівалку MF 9108 VE можна швидко підготувати до польових робіт чи переключити в транспортний режим за кілька хвилин, та не втрачаючи час на підготовку до висівання. Враховуючи потреби сільських господарств щодо обробки посівних площ за найкоротший час, доступним є варіант на 8 рядів. Посівна однокомпонентна секція конструкції MF 9108 VE забезпечує довгий термін служби. Великі міцні сошники з двох дисків збільшують глибину посіву, а дворядні підшипники (кулькові) подовжують період експлуатації.

Секції

Секція для посіву поєднує перевірені компоненти, сучасні інженерні рішення та передові технології у сільському господарстві. Така комбінація створює особливу точність, економічність, продуктивність і надійність. Ручне управління глибиною посіву забезпечує регулювання та індикацію всіх висівних секцій. На литій частині сівалки MF 9108 VE є позначки за допомогою яких можна контролювати рівень заглиблення. У свою чергу, копіювальне колесо з балансиром вирівнює глибину висіяного насіння, а їх важелі створюють узгоджений рух висіваючих секцій та значну стійкість у складних умовах господарювання.

Механізм

Регулюючий механізм MF 9108 VE складається з нарізного болту, щоб здійснити калібрування глибинного посіву, так як сошники з часом зношуються, і діаметр знижується. Втулки та ущільнені вали усувають необхідність технічного обслуговування. Ущільнення перешкоджають потраплянню брудних решток у втулки та подовжують експлуатаційний термін. Конструкція поворотного підшипника складається з композитних втулок і ущільнених валів, що забезпечує тривалу роботу.

Конструкторські особливості

Конструкція

Сівалку MF 9108 VE можна швидко підготувати до польових робіт чи переключити в транспортний режим за кілька хвилин.

Секції

Ручне управління посіву забезпечує регулювання та індикацію всіх висівних секцій.

Механізм

Регулюючий механізм MF 9108 VE складається з нарізного болту, щоб здійснити калібрування посіву.

Характеристики

Основні характеристики
Назва товару
MF 9108 VE
Швидкість (min-max)
8-16 км/год
Ширина транспортна
6 м
Тягове зусилля
120 к.с.
Вага сівалки
3800 кг
Кількість сошників
8 шт
Розподіл обсягу бункера насіння / добрива
8*67 л
Міжряддя
70 см

Технічне обслуговування

Бізон-Тех гарантує безперервну роботу вашої техніки та пропонує якісне технічне обслуговування, яке наші спеціалісти здійснюють у найкоротші терміни. Ваш транспорт буде служити вам надовго. Регулярне ТО допоможе усунути будь-які несправності до того, як вони стануть проблемою та скоротити час прострою техніки.

Технічне обслуговування від Бізон-Тех

Ваша техніка буде служити вам надовго.

Знайти найближче ТО на карті

Сервісні центри розміщені в різних областях України.

Чому ми?

Бізон-Тех – офіційний дилер

Бізон-Тех є офіційним дилером в Україні компанії Massey Ferguson та Amazone. Тому в нашому портфоліо представлений широкий асортимент тракторів, комбайнів, навантажувачів та інших транспортних засобів для найвибагливішого клієнта.

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу техніки

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу вашої техніки 24/7. Ми пропонуємо її ремонт та сервісне обслуговування. Висококваліфіковані сервісні спеціалісти нашої компанії завжди готові відремонтувати будь-яку несправність у найкоротший термін.

Бізон-Тех пропонує широкий вибір моделей

Ми пропонуємо високоякісну техніку для здійснення сільськогосподарських операцій будь-якого рівня складності. Кожен транспортний засіб має унікальні технічні характеристики, які дозволяють в короткий термін досягти максимальної продуктивності.

Сівалка Массей Фергюсон 9108 VE: купити MF 9108 VE в Україні - Bizontech

Сівалка MF 9108 VE

Дилерські центри

Вас зацікавить

Сівалка MF 9824 VE

Трактор MF 2630 від Massey Ferguson

Трактор MF 2630

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)