Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!
Сівалка Массей Фергюсон 9186 VE: купити MF 9186 VE в Україні - Bizontech

Сівалка MF 9186 VE

Сівалки серії MF 9000 VE – ефективний висів на основі сучасних технологій. Це досконале поєднання швидкості й точності, довговічності й надійності, щоб отримати максимум продуктивності. Сівалками Massey Ferguson 9000 VE можна сіяти насіння за будь-яких ґрунтових особливостей, крім того, за мінімальної чи нульової технології обробки. Міцна, надійна й економічно ефективна сівалка MF 9186 VE забезпечує високу якість посіву сільськогосподарських культур. Це втілення передових технологій, розроблених провідними спеціалістами компанії Precision Planting.

Ширина транспортна
4,57 м
Тягове зусилля
160-240 к.с.
Вага сівалки
7800 кг
Міжряддя
70 см
Переглянути дилерські центри Бізон-Тех
Завантажити каталог
MF 9000 VE - вакуумні сівалки точного висіву з електроприводом

Сівалка MF 9186 VE

Сівалка MF 9186 VE має вакуумно-електричну (VE) систему дозування, яка забезпечує точність висіву насіння різного розміру та форми. Вона досконало витримує посівну глибину, не зважаючи на клас чи однорідність посівного матеріалу. Купити сучасну сівалку MF 9186 VE можна в компанії Бізон-Тех за вигідною ціною. Детальні технічні характеристики уточнюйте в наших менеджерів. Ми пропонуємо широкий вибір опцій для сівалки, з яких ви можете обрати потрібний саме вам варіант. MF 9186 VE може стати незамінною моделлю для вашого господарства.

Монітор 20/20 SeedSense®

Монітор 20/20 SeedSense® надає оператору повну інформацію про стан сівалки.

Сигналізує про нерівномірний рух і дає змогу оператору виправити проблему нерівномірної відстані між насінинами через ускладнення умов.

На сенсорний екран виводяться дані для кожного рядка, які дають змогу перевірити, чи не трапились пропуски або двійники.

vSet®

Дозувальний пристрій vSet® має плоский диск з можливістю регулювання вакууму, який випускає насіння в центрі насіннєпроводу та використовує поплавковий п'ятипелюстковий скидач двійників для якісного посіву і високого врожаю.

Зменшення ризику пропусків та висівання двох насінин одразу.

Можливість посіяти насіння різного типу та розміру.

Можливість поштучного розподілу насіння низького
класу, неправильної форми або неоднакового розміру.

vDrive®

Електричний привід vDrive® у кожній висівній секції забезпечує регулювання посіву в кожному
рядку.

Поліпшення контролю над нормою посіву при обробці вигнутих і крайніх рядків.

Електричний привід виключає неточності, характерні для механізмів із ланцюгами й зірочками.

Зниження вимог до технічного обслуговування та ризику простою.

Надійно працююча висівна секція

Надійна висівна секція однокомпонентної литої конструкції має міцність і довговічність, необхідну для задоволення вимог сьогоднішнього дня, причому протягом усього строку служби сівалки.

Великі дводискові сошники дозволяють збільшити діапазон глибини посіву, а нові дворядні шарикові підшипники збільшують їх термін служби.

Опційне обладнання

Насіннєпровід SpeedTube™

SpeedTube - це можливість висівання при русі машини з більшою швидкістю. Регулює подавання насіння від дозатора до борозни, використовуючи секційний елеватор для надійного розміщення насіння в нижній частині борозни. Однорідне розміщення насіння незалежно від швидкості руху збільшує продуктивність та ефективність.

Активна інтелектуальна гідравлічна система притискання DeltaForce®

DeltaForce - забезпечує незалежне регульоване притискного зусилля кожної окремої висівної секції на основі даних сенсорів, що вимірюють потрібну силу. На м'якому ґрунті зменшує зусилля на висівну секцію, передаючи її на раму сівалки. Перевірте силу притискання на моніторі 20/20 SeedSense®.

Система Conceal™

Система Conceal - розміщує добриво під поверхнею ґрунту, навіть якщо поверхня нерівна; розміщує добриво на одній відстані та глибині відносно насіння, навіть під час сівби на криволінійних ділянках поля; не погіршує роботу інших вузлів висівних секцій.

FurrowForce™

FurrowForce повністю змінює процес закриття борозни, вирішуючи всі аспекти керування щільністю ґрунту завдяки своїй унікальній конструкції, яка являє собою автоматизовану двоступеневу систему з керування на основі даних з інтегрованих датчиків.

FurrowJet®

FurrowJet - це сошник для внесення рідких мікродобрив на сівалці, який дозволяє вносити не тільки стартове добриво в борозну, але також здійснювати його внесення двома смугами на відстані 20 мм з кожної сторони від насіння у борозні.

Датчик SmartFirmer®

Датчик SmartFirmer - вимірює температуру ґрунту, показує вміст вологи, сповіщає про механічні несправності, виявляє післяжнивні рештки в борозні та виводить відповідну інформацію на екран монітора 20/20.

Характеристики

Основні характеристики
Назва товару
MF 9186 VE
Кількість сошників
16 шт
Міжряддя
70 см
Рама
HFF - горизонтальна, із секціями, що складаються вперед
Швидкість (min-max)
8-16 км/год
Розподіл обсягу бункера насіння / добрива
16*67 л
Добрива
Сухі / Рідкі
Хімікати
Інсектициди / Гербіциди
Ширина транспортна
4,57 м
Вага сівалки
7800 кг
Тягове зусилля
160-240 к.с.
Завантажити каталог
MF 9000 VE - вакуумні сівалки точного висіву з електроприводом

Технічне обслуговування

Бізон-Тех гарантує безперервну роботу вашої техніки та пропонує якісне технічне обслуговування, яке наші спеціалісти здійснюють у найкоротші терміни. Ваш транспорт буде служити вам надовго. Регулярне ТО допоможе усунути будь-які несправності до того, як вони стануть проблемою та скоротити час простою техніки.

Технічне обслуговування від Бізон-Тех

Ваша техніка буде служити вам надовго.

Знайти найближче ТО на карті

Сервісні центри розміщені в різних областях України.

Чому ми?

Бізон-Тех – офіційний дилер

Бізон-Тех є офіційним дилером в Україні компанії Massey Ferguson та Olimac. Тому в нашому портфоліо представлений широкий асортимент тракторів, комбайнів, навантажувачів та інших транспортних засобів для найвибагливішого клієнта.

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу техніки

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу вашої техніки 24/7. Ми пропонуємо її ремонт та сервісне обслуговування. Висококваліфіковані сервісні спеціалісти нашої компанії завжди готові відремонтувати будь-яку несправність у найкоротший термін.

Бізон-Тех пропонує широкий вибір моделей

Ми пропонуємо високоякісну техніку для здійснення сільськогосподарських операцій будь-якого рівня складності. Кожен транспортний засіб має унікальні технічні характеристики, які дозволяють в короткий термін досягти максимальної продуктивності.

Сівалка Массей Фергюсон 9186 VE: купити MF 9186 VE в Україні - Bizontech

Сівалка MF 9186 VE

Дилерські центри

Вас зацікавить

Сівалка MF 9108 VE

Сівалка MF 9824 VE

Сівалка MF 9824 VE

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)