Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!
Трактор MF 2630 від Massey Ferguson

Трактор Massey Ferguson 2630 оснащений простими елементи управління, що полегшує вирішення господарських завдань будь-яких рівнів складності.

Ергономічні дизайнерські рішення MF 2630 гарантують зручність керування трансмісією та гідравлікою та потребують мінімум зусиль. Дана модель – незамінний помічник як у полі, так і в садах чи виноградниках.

Трактор MF 2630

Трактор Massey Ferguson 2630 оснащений простими елементи управління, що полегшує вирішення господарських завдань будь-яких рівнів складності.

Ергономічні дизайнерські рішення MF 2630 гарантують зручність керування трансмісією та гідравлікою та потребують мінімум зусиль. Дана модель – незамінний помічник як у полі, так і в садах чи виноградниках.

Переглянути дилерські центри Бізон-Тех
Брошюра
Завантажити брошюру серії MF 2600

Опис Massey Ferguson 2630

Трактор Massey Ferguson 2630 здатний вирішити будь-які господарські завдання різних рівнів складності завдяки наявності простих елементів управління. Ергономічні дизайнерські рішення гарантують зручність керування трансмісією і гідравлікою, та потребують мінімум зусиль.

Трактор може працювати як у полі, так і в садах чи виноградниках. Нова вузька модифікація демонструє унікальну маневреність у різних умовах господарювання. Купити Массей Фергюсон 2630 в Бізон-Тех можна на вигідних умовах. Детальну інформацію надають наші менеджери.

Технічні характеристики Massey Ferguson 2630

Трактор має трициліндровий двигун SIMPSONS типу TSJ436 E, який спроможний набрати 2200 об/хв при максимальній потужності. Він відрізняється високопродуктивністю та має високий крутний момент, що дозволяє ефективно працювати як у полі, так і на фермі. 

Виготовлений за кращими новітніми стандартами, двигун силового агрегата MF 2630 забезпечує значну економію пального завдяки своїй високоефективності. Максимальна потужність при 2000 об/хв – 65 кінських сил. Двигун створений за останніми вимогами щодо викидів вихлопних газів, не забруднює навколишнє середовище.

Завдяки високоефективному точному обладнанню, оператор може регулювати подачу потужності, використовуючи лише педаль зчеплення або кнопку, або важіль. Під час роботи двигуна на низьких обертах потужність досягається до 540 об/хв. Для того, щоб забезпечити максимальну економію палива двигун набирає 1790 об/хв.

Трактор Массей фергюсон 2630 обладнаний коробкою передач типу 12x4 з бічним перемиканням. Така трансмісія проявляє гнучкість при виконанні поставлених завдань. Зрозумілі у використанні механізми 12х4 пропонують різний робочий діапазон. Такі трансмісії є частковими та синхронними. Коробка передач трактора перевірена мільйонами власників у різних господарствах. 

Прості та зрозумілі елементи гідравліки забезпечують тягове регулювання та налаштовують навісне обладнання. Потік гідравлічного насоса (зовнішнього) – 42 літри на хвилину. Більш детальні характеристики massey ferguson mf 2630 можна дізнатись у наших менеджерів.

Застосування трактора MF 2630

MF 2630 – це найкращий варіант мультифункціонального трактора для вашого господарства. Ця модель може виконати завдання будь-якої складності. MF 2630 – просто безцінний для обробітку і перевезення різноманітних матеріалів та продукції. 

Оператор трактора за допомогою відомої триточкової системи з’єднання, може самостійно контролювати великий діапазон технічного оснащення, що відповідає за різноманітні функції: косіння, проведення земельних робіт, обробку ґрунту.

Спеціальне обладнання для трактора

Виробник трактора розробляє досконале гідравлічне з’єднання. MF 2630 пройшов відмінну підготовку, щоб виконувати серйозну роботу. Трактор оснащений надійним та міцним зчіпним пристроєм, який здатний забезпечувати вантажопідйомність на рівні 2000 кг. Трактор також має чотирициліндровий плунжерний насос (кулісний механізм Mark III). Більш того, massey ferguson MF 2630 може керувати заднім навісним обладнанням через вхідний контроль.

У цій моделі тяговий механізм може бути міцно закріплений із будь-якої сторони за допомогою жорстких штифтів або для використання причіпної техніки може вільно хитатись. На трактор Массей Фергюссон 2630 ціна у Бізон-Тех – одна з найвигідніших на ринку.

Купити трактор MF 2630 від офіційного дилера

Купити трактор Массей фергюсон 2630 ви можете у нашій компанії. Ми пропонуємо клієнтам тільки вигідні умови придбання товару. 

Наші менеджери можуть надати детальну інформацію щодо технічних характеристик та розповісти про кожну комплектуючу частину моделі massey ferguson 2630. Ціна в Україні у компанії Бізон-Тех – одна з найкращих. 

Основні харакетиристики
Об’єм двигуна
3,6 л
Максимальна потужність двигуна
65 к.с.
Тип коробки передач
механічна
Вага без врахування противаг
3020 кг

Характеристики

Загальні
Модель
MF 2630
Виробник
Massey Ferguson
Двигун
Паливний бак
65 л
Паливна система
Механічна
Двигун
TSJ436 E
Об’єм двигуна
3,6 л
Кількість циліндрів в двигуні
4 шт
Номінальна потужність двигуна
54 к.c.
Максимальна потужність двигуна
65 к.с.
Ходова частина
Тип коробки передач
механічна
Кількість передач
12x4
Швидкість (min)
2,5 км/год
Швидкість (max)
33 км/год
Передні колеса
11,2х24
Задні колеса
13,6х36
Допоміжні робочі системи
Гідравлічний насос
42 л/хв
Кількість пар гідровиходів
2
Категорія задньої навіски
II
Вантажопідйомність передньої навіски
опція недоступна
Вантажопідйомність задньої навіски
2000 кг
ВВП
540; 540Eco об/хв
Габарити
Радіус розвороту
4,65 м
Висота
2,43 м
Довжина
3,97 м
Вага без врахування противаг
3020 кг
Брошюра
Завантажити брошюру серії MF 2600

Технічне обслуговування

Бізон-Тех гарантує безперервну роботу вашої техніки та пропонує якісне технічне обслуговування Massey Ferguson 2630, яке наші спеціалісти здійснюють у найкоротші терміни. Ваш трактор буде служити вам надовго. Регулярне ТО допоможе усунути будь-які несправності до того як вони стануть проблемою, та скоротить час простою техніки.

Сервісне обслуговування від Бізон-Тех

Наші кваліфіковані спеціалісти здатні виконувати роботи будь-якої складності.

Знайти найближий Сервісний центр Бізон-Тех

Сервісні центри БІзон-Тех розміщені в різних регіонах України.

Чому ми?

Бізон-Тех – офіційний дилер Массей Фергюсон

Бізон-Тех є офіційним дилером в Україні компанії Massey Ferguson та Amazone. Тому в нашому портфоліо представлений широкий асортимент тракторів, зокрема, Massey Ferguson 2600, комбайнів, навантажувачів та інших транспортних засобів для найвибагливішого клієнта.

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу техніки

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу вашої техніки Massey Ferguson 24/7. Ми пропонуємо її ремонт та сервісне обслуговування. Висококваліфіковані сервісні спеціалісти нашої компанії завжди готові відремонтувати будь-яку несправність у найкоротший термін.

Бізон-Тех пропонує широкий вибір моделей

Ми пропонуємо високоякісну техніку Массей Фергюсон для здійснення сільськогосподарських операцій будь-якого рівня складності. Трактор MF 2630 має унікальні технічні характеристики, які дозволяють в короткий термін досягти максимальної продуктивності.

Трактор MF 2630 від Massey Ferguson

Трактор MF 2630

Дилерські центри

Вас зацікавить

Трактор MF 2630 від Бізон-Тех

Трактор MF 2635

Трактор MF 6713 від Бізон-Тех

Трактор MF 6713

В наявності
Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)