Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!
Трактор MF 2630 від Бізон-Тех

Просторна кабіна та великі операторські платформи трактора Massey Ferguson 2635 допомагають знизити втомлюваність водія протягом тривалих робочих годин.

Панель приладів організована так, що оператор може швидко управляти технічною продуктивністю.

Трактор MF 2635

Просторна кабіна та великі операторські платформи трактора Massey Ferguson 2635 допомагають знизити втомлюваність водія протягом тривалих робочих годин.

Панель приладів організована так, що оператор може швидко управляти технічною продуктивністю.

Переглянути дилерські центри Бізон-Тех
Брошюра
Завантажити брошюру серії MF 2600

Опис Massey Ferguson 2635

Приголомшливо потужний двигун трактора виконує високий крутний момент та демонструє велику результативність під час роботи у полі та на фермі.

Кабіна, у якій достатньо вільного простору, оснащена великими операторськими платформами. Трактор MF 2635 має бездоганну кругову оглядовість, що допомагає маневрувати під час руху та слідкувати за іншим екіпіруванням. Панель управління приладами змодельована таким чином, що оператор здатен оперативно керувати технічною ефективністю. Такі переваги допомагають знизити рівень втоми водіїв під час робочої зміни.

Купити Массей фергюсон 2635 в Бізон-Тех можна на вигідних умовах. Звертайтесь до наших менеджерів за детальною інформацією. 

Технічні характеристики Massey Ferguson 2635

Трактор має двигун SIMPSONS типу TSJ436 E, який за одну хвилину за максимальної потужності може досягти до 2200 обертів. Він має високий крутний момент, що забезпечує максимальну ефективність під час проведення робіт як у полях, так і на фермах. Двигун цього силового агрегата суттєво економить паливо, адже спроектований та виготовлений за новітніми стандартами. До того ж він створений за останніми вимогами щодо викидів вихлопних газів у атмосферу. Максимальна потужність двигуна – 55 кінських сил.

Массей фергюсон трактор 2635 має ще один унікальний елемент – коробка передач типу 12х4 з бічним перемиканням. Така трансмісія допомагає гнучко маневрувати при виконанні поставлених завдань. Прості у використанні механізми 12х4 мають різний робочий діапазон. Такі трансмісії є частковими та синхронними. Коробка передач трактора перевірена мільйонами власників у різних господарствах. Детальні характеристики massey ferguson mf 2635 можна дізнатись у наших менеджерів.

Застосування трактора MF 2635

Трактор MF 2635 – ідеальна мультифункціональна модель для ферми чи поля, яка здатна виконувати завдання різних рівнів складності. Відмінний варіант для виробників зерна, могутня машина для тваринницьких та молочних ферм, виробників фруктів, овочів та винограду.

На відміну від потужних тракторів, які здійснюють головну частину польових робіт, MF 2635 є незамінною моделлю загального призначення для обробки поля й перевезення різних матеріалів.

Конструкція є невисокою, найвища точка – 1300 мм. Тому трактор ідеально підходить для виконання робіт у садах та виноградниках. Він має округлі крила, завдяки яким він обережно, переміщається, не пошкоджуючи рослини. 

Для виконання сільськогосподарських робіт на полях використовують трактори зі стандартною кабіною та без кабіни. Дана модель може працювати з різноманітними знаряддями: культиватори, сівалки, агрегати для заготівлі сіна чи кормів.

На нашому сайті можна купити трактор massey ferguson 2635. Ціна у Бізон-Тех – одна з найвигідніших на ринку.

Спеціальне обладнання для трактора

Massey Ferguson створює унікальну гідравлічну систему. Модель MF 2635 пройшла досконалу підготовку, щоб здійснювати серйозну роботу. Надійний та міцний зчіпний пристрій може забезпечити високу вантажопідйомність – 2000 кг. Крім того, трактор має чотирициліндровий плунжерний насос (кулісний механізм Mark III). 

Трактор здатний керувати навісним обладнанням через вхідний контроль. Прості та зрозумілі елементи гідравліки забезпечують тягове регулювання та налаштовують навісне обладнання. Потік гідравлічного насоса (зовнішнього) – 42 л/хв. Вигідно купити трактор Массей фергюсон 2635 новий в Україні можна у Бізон-Тех.

Купити трактор MF 2635 від офіційного дилера

Купити трактор Массей фергюсон 2635 ви можете в Бізон-Тех. Ми пропонуємо тільки вигідні умови покупки. 

Наші менеджери детально проінформують вас по технічним характеристикам та розкажуть про кожну комплектуючу частину трактора massey ferguson 2635. Ціна в Україні у компанії Бізон-Тех – одна з найкращих. 

Основні харакетиристики
Об’єм двигуна
3,6 л
Максимальна потужність двигуна
75 к.с.
Тип коробки передач
механічна
Вага без врахування противаг
3210 кг

Характеристики

Загальні
Модель
MF 2635
Виробник
Massey Ferguson
Двигун
Паливний бак
85 л
Паливна система
Механічна
Двигун
TSJ436 E
Об’єм двигуна
3,6 л
Кількість циліндрів в двигуні
4 шт
Номінальна потужність двигуна
62 к.c.
Максимальна потужність двигуна
75 к.с.
Ходова частина
Тип коробки передач
механічна
Кількість передач
12x4
Швидкість (min)
2,5 км/год
Швидкість (max)
33 км/год
Передні колеса
11,2х24
Задні колеса
13,6х36
Допоміжні робочі системи
Гідравлічний насос
42 л/хв
Кількість пар гідровиходів
2
Категорія задньої навіски
II
Вантажопідйомність передньої навіски
опція недоступна
Вантажопідйомність задньої навіски
2000 кг
ВВП
540; 540Eco об/хв
Габарити
Радіус розвороту
4,65 м
Висота
2,47 м
Довжина
4,08 м
Вага без врахування противаг
3210 кг
Брошюра
Завантажити брошюру серії MF 2600

Технічне обслуговування

Бізон-Тех гарантує безперервну роботу вашої техніки та пропонує якісне технічне обслуговування Massey Ferguson 2635, яке наші спеціалісти здійснюють у найкоротші терміни. Ваш трактор буде служити вам надовго. 

Регулярне ТО допоможе усунути будь-які несправності до того як вони стануть проблемою, та скоротить час простою техніки.

Сервісне обслуговування від Бізон-Тех

Наші кваліфіковані спеціалісти здатні виконувати роботи будь-якої складності.

Знайти найближий Сервісний центр Бізон-Тех

Сервісні центри БІзон-Тех розміщені в різних регіонах України.

Чому ми?

Бізон-Тех – офіційний дилер Массей Фергюсон

Бізон-Тех є офіційним дилером в Україні компанії Massey Ferguson та Amazone. Тому в нашому портфоліо представлений широкий асортимент тракторів, зокрема, моделі Massey Ferguson 2600, комбайнів, навантажувачів та інших транспортних засобів для найвибагливішого клієнта.

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу техніки

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу вашої техніки Massey Ferguson 24/7. Ми пропонуємо її ремонт та сервісне обслуговування. Висококваліфіковані сервісні спеціалісти нашої компанії завжди готові відремонтувати будь-яку несправність у найкоротший термін.

Бізон-Тех пропонує широкий вибір моделей

Ми пропонуємо високоякісну техніку Массей Фергюсон для здійснення сільськогосподарських операцій будь-якого рівня складності. Трактор MF 2635 має унікальні технічні характеристики, які дозволяють в короткий термін досягти максимальної продуктивності.

Трактор MF 2630 від Бізон-Тех

Трактор MF 2635

Дилерські центри

Вас зацікавить

Трактор MF 2630 від Massey Ferguson

Трактор MF 2630

Трактор MF 6713 від Бізон-Тех

Трактор MF 6713

В наявності
Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)