Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!
360°

Багатофункціональний трактор Massey Ferguson 6713 – вдалий вибір для ефективної та комфортної роботи.

В кабіні є все необхідне для довготривалого робочого дня: ергономічно скомпонована бокова консоль, функціональна панель приладів та продумане розміщення важелів перемикання передач.

Трактор MF 6713

Massey Ferguson
У наявності

Багатофункціональний трактор Massey Ferguson 6713 – вдалий вибір для ефективної та комфортної роботи.

В кабіні є все необхідне для довготривалого робочого дня: ергономічно скомпонована бокова консоль, функціональна панель приладів та продумане розміщення важелів перемикання передач.

Переглянути дилерські центри Бізон-Тех
Брошюра
Завантажити брошюру MF 6713

Опис Massey Ferguson 6713

Трактор MF 6713 оснащений потужним 4-циліндровим двигуном з турбокомпресором AGCO Power, з об'ємом 4 л. Його конструкція та потужність демонструє свободу маневрів у різних умовах господарювання, при цьому забезпечує економну витрату палива.

Зручно спроектована операторська кабіна дозволяє комфортно працювати протягом тривалого часу.

Технічні характеристики Massey Ferguson 6713

Трактор Massey Ferguson 6713 – надійна, потужна та економічна модель, оснащена чотирициліндровим двигуном з турбокомпресором AGCO Power. Двигун AGCO Power розвиває потужність до 132 к.с. і максимальну робочу частоту 2200 об/хв. Він демонструє вражаючу тягу, разом із кращим відношенням потужності до ваги та меншим навантаженням на ґрунт.

Максимальний крутний момент в 540 Нм розвивається при низькій частоті 1500 об/хв колінчастого валу. За рахунок цього знижено не тільки витрати дизельного палива, але і рівень шуму, зносу і руйнування, що позитивно відображається на експлуатаційних витратах і забезпечує оператору підвищений комфорт при роботі.

Трактори MF 6713 оснащуються синхронізованою механічною коробкою передач, яка забезпечує 12 передач переднього ходу і 12 передач заднього ходу. У разі потреби частого перемикання між переднім і заднім ходом, на трактор можна встановити коробку передач з сервоприводом перемикання (Power Shuttle).

Застосування трактора MF 6713

Трактор MF 6713 підійде для ферми будь-якого типу з різними завданнями і вимогами до обладнання. Мульти функціональний трактор MF 6713 – добре зарекомендований як інструмент загального призначення: польових роботах та при перевезенні і обробці різноманітних матеріалів та продукції.

Оснащений потужним чотирициліндровим двигуном та трансмісією, трактор є чудовим інструментом для тваринницьких, фруктових та овочевих ферм, також досить часто використовується при польових роботах.

Досконалою функцією в моделі Массей Фергюсон 6713 є функція управління підйомом і опусканням та регулювання тягового зусилля. Доступна розширена версія системи управління з регулюванням ступеня заглиблення, налаштуванням максимальної висоти, підвіскою механізму навішування і швидким заглибленням в грунт.

Спеціальне обладнання для трактора

Великим плюсом моделі є те, що завдяки посиленню заднього мосту, трактор можна комплектувати обладнанням будь-якого типу. Це надійний і міцний інструмент, який гарно себе зарекомендував при різних умовах використання.

Гідравлічна система з відкритим центром і двома насосами дозволяє механізму задньої навіски з електронним управлінням піднімати навісне обладнання масою до 5200 кг.

Купити трактор MF 6713 від офіційного дилера

Купити трактор Массей Фергюсон 6713 ви можете у нашій компанії. Ми пропонуємо комфортні ціни та вигідні умови придбання товару.

Наші менеджери проконсультують вас щодо технічних характеристик та докладно розкажуть про комплектуючу частину моделі Massey Ferguson 6713. Ціна в Україні у компанії Бізон-Тех – одна з найкращих.

Основні харакетиристики
Об’єм двигуна
4,4 л
Максимальна потужність двигуна
132 к.с.
Тип коробки передач
механічна
Вага без врахування противаг
4230 кг

Характеристики

Загальні
Модель
MF 6713
Виробник
Massey Ferguson
Двигун
Паливний бак
190 л
Паливна система
Механічна
Двигун
AGCO POWER
Об’єм двигуна
4,4 л
Кількість циліндрів в двигуні
4 шт
Номінальна потужність двигуна
132 к.c.
Максимальна потужність двигуна
132 к.с.
Ходова частина
Тип коробки передач
механічна
Кількість передач
12x12
Швидкість (min)
1,31 км/год
Швидкість (max)
40 км/год
Передні колеса
380\85 R28
Задні колеса
460\85 R38
Допоміжні робочі системи
Гідравлічний насос
57 л/хв / 98 л/хв
Кількість пар гідровиходів
3
Категорія задньої навіски
III
Вантажопідйомність передньої навіски
опція недоступна
Вантажопідйомність задньої навіски
5200 кг
ВВП
540; 1000 об/хв
Габарити
Радіус розвороту
7,7 м
Висота
2,84 м
Довжина
4,76 м
Вага без врахування противаг
4230 кг
Брошюра
Завантажити брошюру MF 6713

Технічне обслуговування

Бізон-Тех гарантує безперервну роботу вашої техніки та пропонує якісне технічне обслуговування, яке наші спеціалісти здійснюють у найкоротші терміни. Ваш транспорт буде служити вам надовго.

Регулярне ТО допоможе усунути будь-які несправності до того, як вони стануть проблемою та скоротити час прострою техніки.

Технічне обслуговування від Бізон-Тех

Ваша техніка буде служити вам надовго.

Знайти найближче ТО на карті

Сервісні центри розміщені в різних областях України.

Чому ми?

Бізон-Тех – офіційний дилер

Бізон-Тех є офіційним дилером в Україні компанії Massey Ferguson та Amazone. Тому в нашому портфоліо представлений широкий асортимент тракторів, комбайнів, навантажувачів та інших транспортних засобів для найвибагливішого клієнта.

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу техніки

Бізон-Тех забезпечить безперервну роботу вашої техніки 24/7. Ми пропонуємо її ремонт та сервісне обслуговування. Висококваліфіковані сервісні спеціалісти нашої компанії завжди готові відремонтувати будь-яку несправність у найкоротший термін.

Бізон-Тех пропонує широкий вибір моделей

Ми пропонуємо високоякісну техніку для здійснення сільськогосподарських операцій будь-якого рівня складності. Кожен транспортний засіб має унікальні технічні характеристики, які дозволяють в короткий термін досягти максимальної продуктивності.

360°

Трактор MF 6713

Дилерські центри

Вас зацікавить

Трактор MF 2630 від Massey Ferguson

Трактор MF 2630

Трактор MF 2630 від Бізон-Тех

Трактор MF 2635

Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)