Вебсайт Бізон-Тех працює в тестовому режимі.
Знайшли помилку? Пишіть на
admin@bizontech.ua
Наші бізончики дуже квапляться аби наповнити вебсайт корисною інформацією, а також дати вам змогу купляти товари у дуже зручний спосіб. Терпіння, друже, вже дуже скоро все це стане реальністю!

Ми співпрацюємо з відомими світовими виробниками запчастин, тому наші склади заповнені якісними товарами, і кожен день оновлюємо новими партіями. Вам не доведеться чекати вашого замовлення, забрати запчастина можна у зручний для вас час. Актуальні позиції можна подивитися в нашому каталозі. Наші менеджери з задоволенням допоможуть вам у підборі потрібної запасної частини.

У нас ви можете купити будь-яку техніку, представлену в каталозі. Умови покупки та період доставки можна дізнатися у наших менеджерів.

Наші менеджери зателефонують вам і швидко оформлять ваше замовлення. Товар можна отримати у зручний для вас час.

Якщо ви не змогли знайти у нашому каталозі потрібні запчастини для вашої техніки, зверніться до наших фахівців за телефоном 0 800 33 10 80 або залиште заявку.

Оплата замовлень проводиться переказом коштів на розрахунковий рахунок нашої компанії на підставі рахунку, виставленого менеджером.

Індивідуальні умови співпраці ви можете обговорити з нашим менеджером за телефоном 0 800 33 10 80.

Із питань отримання знижок звертайтеся до наших менеджерів за телефоном 0 800 33 10 80.

Самостійно забрати свою покупку ви можете з наших складів, адреси яких можна знайти у розділі Дилерські центри. Ми також відправляємо запчастини будь-якими службами доставки.

Ми дуже цінуємо нашу репутацію, і дотримуємося законів України. Замовлення буде відправлено зі 100% гарантією.

Ми спеціалізуємося на поставках оригінальних запчастин світових виробників. Вся продукція сертифікована. Гарантійні терміни на автозапчастини встановлюються виробником.

Повернення товару можна зробити протягом 14 днів, відповідно до закону України, якщо запчастини збереглися в первинному вигляді.

Ми відкриті до співпраці. Ваші пропозиції надсилайте на електронну пошту office@bizontech.ua. За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном 0 800 33 10 80.

Залишилися питання?

Звертайтесь на гарячу лінію Бізон-Тех

Безкоштовно по всій території України
Пн-Пт:
9:00-18:00
Ви можете залишити заявку і наші менеджери вам зателефонують.
Інформаційне повідомлення
Посилання скопійоване в буфер обміну
(5)
(5)